poniedziałek, lipiec 24, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Wzdęty Brzuch
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wzdęty Brzuch

Wzdęty Brzuch 04/12/2015 20:56 #49373

Witam moja pawiooka ma podobny problem widzę że kolegi pawiooka padła ;(przykro mi , mi również jedna rybka padła tez miała wzdęty brzuch i opadła z sił , po czym druga zachorowała tyle że ta ma dużo większy brzuch. Z moich obserwacji Pawiczka apetyt ma, tyle że mam wrażenie że wogole nie wydala odchodów do tego wszystkiego widoczne jest pokładełko z dnia na dzień brzuch coraz większy , niewiem co jest przyczyna tej choroby i niewieem jak jej mogę pomóc proszę o jakąś rade

DSC_03022.JPG

DSC_03091.JPG
  • Nati
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 04/12/2015 21:09 przez Nati.

Odp: Wzdęty Brzuch 05/12/2015 10:13 #49374

Jaki schemat żywienia? Są dni bez karmienia?
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp: Wzdęty Brzuch 05/12/2015 16:08 #49375

Dostała śmiertelnego zatwardzenia
  • 1andy1
  • Użytkownik

Odp: Wzdęty Brzuch 05/12/2015 22:50 #49380

Andrzejku wbrew prorok możesz mieć rację.
Ja bym przeglądzie ryby z tydzień i zobaczył co się stanie. To dorosłe byki i taki post zniosła bez uszczerbku na zdrowiu.
Sam młode rosnące ryby karmie 6 razy w tygodniu i zawsze jest jeden dzień postu. Póki co widzę same pozytywne efekty takiego procederu.
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.