środa, lipiec 18, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Problemy zdrowotne moich Oskarów
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Problemy zdrowotne moich Oskarów

Odp: Problemy zdrowotne moich Oskarów 21/03/2017 18:38 #50056

Tak właśnie myślałam, że skakanie ze zbiornika do zbiornika to słaby pomysł. Pomyślę o redukcji obsady.

Zdecydowanie samopoczucie moich Oskarków się polepszyło Już buszują tak jak wcześniej Dziękuję bardzo za porady, wygląda na to, że się sprawdziły
Szczerze mówiąc to miałam stracha, że z tego nie wyjdą... i mam nadzieję, że już się to nie powtórzy...

Czekam na elektryczny odmulacz do dna- ciekawa jestem jak się sprawdzi taki sprzęcik.

Odp: Problemy zdrowotne moich Oskarów 21/03/2017 23:10 #50059

Zmieniłaś coś czy samopoczucie tak samo z siebie powróciło?
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Problemy zdrowotne moich Oskarów 22/03/2017 13:00 #50060

Postępowałam według instrukcji od Matti1982, czyli: trzy dniowa kuracja środkiem o szerokim spektrum działania, a potem podmianki.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ann

Odp: Problemy zdrowotne moich Oskarów 22/03/2017 20:38 #50063

Efcharisto napisał:
Postępowałam według instrukcji od Matti1982, czyli: trzy dniowa kuracja środkiem o szerokim spektrum działania, a potem podmianki.

Grzeczna dziewczynka Tylko podmieniaj dalej i obserwuj

Odp: Problemy zdrowotne moich Oskarów 22/03/2017 23:18 #50064

tak jest
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.