czwartek, lipiec 02, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Eheim Classic 2260 instrukcja poszukiwana
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Eheim Classic 2260 instrukcja poszukiwana

Odp: Eheim Classic 2260 instrukcja poszukiwana 14/12/2012 07:59 #47048

deadend napisał:
no weź ja mam zawsze pecha, będę nim rzucać telepać, dokręcać, odkręcac i sprawdzać do skutku w takim razie.

Ten typ tak ma. Mam dwa 2260,jeden ma 2-miesiace(nowy),drugi 10lat i obydwa bucza na maxa.Sa trzy szkoly wyciszenia.
1.Przenies pompe zboku kubla.
2.Podkladki gumowe pod srubki od pompy.
3.Okryj pompe jakims materialem.
Rzucanie telepanie-
  • leski
  • Użytkownik

Odp: Eheim Classic 2260 instrukcja poszukiwana 14/12/2012 09:36 #47049

No tak, ale nie każdy ten typ tak ma jak widać, trzeba mieć szczęście, czy coś...
leski i sprawdzałeś którąś z metod wyciszania u siebie?
A sprawdzałeś leski czy tam wszystkie elementy w tej pompie w środku są ok? Ja nic nie sprawdzałam tylko podłączyłam, może coś tam jest nie teges... Skoro subek i tuptus mieli ok...
Telepanie to wiesz....odpowietrzanie było.

Dzięki subek, za chęć pomocy, lepiej mi ze świadomością, że nie jestem w sytuacji bez wyjścia jak już znajdę się na oddziale nerwic to rodzina odezwie się w sprawie wymiany
  • deadend
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 14/12/2012 09:40 przez deadend.

Odp: Eheim Classic 2260 instrukcja poszukiwana 14/12/2012 10:09 #47050

Jak chcesz to Ci go wyślę i sobie sprawdzisz sama, mi i tak do niczego nie potrzebny w tej chwili.
  • subek
  • Użytkownik

Odp: Eheim Classic 2260 instrukcja poszukiwana 16/12/2012 14:46 #47059

Nie wiem czy zasugerowałem się problemem deadend czy co ale jak już wspominałem posiadam nowy filtr Eheim professionel 3 2080 oraz używany Fluval FX5 i wewnętrzy cyrkulator aquela 2000 l/h. Na Eheima wybuliłem sporo kasy bo sami wiecie ile one kosztują... I od nie dawna wkurza mnie. Jest głośny. Mimo tego że stoi zamknięty w szafce w salonie to słyszę go w sypialni w drugim końcu domu! FX- a nie słychać,cyrkulatora też nie a Eheima tak i to mają niby być najlepsze filtry na rynku? ( zasugerowałem się tym szukając najlepszego filtra do 720 litrów) mogłem w tej cenie kupić dwa Unimaxy 700 i pewnie bym był zadowolony bo czytam o nich sporo dobrych opinii. Ma ktoś może ten sam problem z tym modelem Eheima?
  • rombi
  • Użytkownik

Odp: Eheim Classic 2260 instrukcja poszukiwana 16/12/2012 16:23 #47060

Też mogłam unimaxa drugiego kupić za połowę tej kasy :/ Ta prostota i niezawodność Eheima classic - wszysto na wcisk na siłę i na śruby, może trzeba było łopatą na rozruch trzepnąć .
  • deadend
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 16/12/2012 16:40 przez deadend.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.20 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.