wtorek, maj 21, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :)
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :)

Odp:Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :) 28/09/2008 18:39 #13351

Monika podoba mi się szczególnie aranż z księżniczkami.Jest powalający!!!Taki piękny w swojej prostocie.Jak będę zakładał Tangę w 63l. spróbuję aby aranżacja była podobna do twojej
  • kozak93
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 28/09/2008 18:59 przez kozak93.

Odp:Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :) 28/09/2008 19:04 #13355

No nie powiem, Klata, miałeś niezłą zupę rybną . Jak na taką, to ryby wyrośnięte . Ładne tęczanki i skalary, te ostatnie nalezą do moich ulubionych.

Monika, muszę powiedzieć, że mnie bardzo mile zaskoczyłaś . Księżniczki... Pamiętam miałem taką . Dokładnie przez jeden dzień w akwarium 50l wraz z welonką, mieczykami, platkami innymi xD... Moje pierwsze akwarium miałem w wieku 6 lat. To były czasy.

Tak na poważnie, to chciałbym mieć w przyszłości księżniczki. Urzekły mnie od jakiegoś czasu, a nie lubię tangi:P . Tylko te ryby mnie przekonały z tej całej zgrai pyszczaków, naskalników, no może z paroma wyjątkami .

Pozdrawiam,

Mike
  • Mike
  • Użytkownik

Odp:Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :) 29/09/2008 04:47 #13365

Wcześniej tam były same spore wapienie. Jednak one tak strasznie meblują, że zdecydowałam się na plastik Całkiem nieźle wykonany więc wyglądał ok a ryby szczęśliwe bo kryjówka była
  • Monika
  • Użytkownik

Odp:Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :) 29/09/2008 19:37 #13392

A ja myślałem , że to wydrążony w środku wapień
  • kozak93
  • Użytkownik

Odp:Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :) 30/09/2008 10:01 #13460

Cholercia, dwa dni szukałem płyty ze starymi zdjęciami swoich baniaczków. Niestety nie udało mi się odnaleźć tej z największymi "perełkami" (musiała sie przy przeprowadzce kilka lat temu stracić), to było 25 litrów a w środku obsada prawie jak u Pawła:( , jeżeli idzie o jej gęstość, no istna konserwa rybna.

Znalazłem jedynie wcale nie takie stare to:

litraż już większy, ale w środku też kwiatki, wprawne oko dostrzeże tam oprócz kąsaczy, piękniczki i harem bojownika.

Marek
  • King
  • Moderator

Odp:Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :) 30/09/2008 11:26 #13464

King napisał:
Cholercia, dwa dni szukałem płyty ze starymi zdjęciami swoich baniaczków. Niestety nie udało mi się odnaleźć tej z największymi "perełkami"

Nie ukrywam Marek ze na takie perełki właśnie liczyłem ten baniak całkiem w porządku jest i może się podobać
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :) 30/09/2008 16:18 #13475

A z tych zdj to mówię poważnie, zero śmiechu bo wiem gdzie mieszkacie...

Te akwa to pomiana totalna. No i jeszcze ja jak majstruję pokrywę z klepek drewnianych Kupe lat temu bo jeszcze na starym mieszkaniu, bo nawet cyfrówy nie miałem, z resztą chyba nawet w Polsce nie było jeszcze takiego sprzętu. To skany z albumu.

Nie pamiętam wielkości tego akwa ale chyba coś ok 50/60 L

Paweł
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Ostatnio zmieniany: 30/09/2008 16:20 przez klata1981.

Odp:Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :) 30/09/2008 16:26 #13476

Ja mam taką lipną pokrywę, a mogłem się do Ciebie zgłosić uwzględnię Twoje zdolności przy stawianiu następnego baniaka nie obraź się ale to akwarium mniej śmieszy mnie niż poprzednie
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :) 30/09/2008 16:29 #13477

Dobrze, że chociaż udajesz, że się nie hihrasz. Z resztą przecież to akwa to dno. nic ciekawego tu nie ma. ryby tez chyba marne:) No jasne, że mogę zlepić Ci taką cudną pokrywę jaką miałem

Paweł.
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Moje wcześniejsze akwa. Proszę się tylko z niego nie śmiać :) 30/09/2008 16:42 #13479

No pokrywę zrobiłeś superanckoB) Paweł nie wiedziałem ,że masz takie zdolności:lol: ...ale akwa wygląda mi na dużo mniejsze niż 50l.

P.S.Ja się muszę pohihrać zajefajny miałeś cyferblat:woohoo:
Tomek
  • tomled28
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.