piątek, grudzień 06, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Cudem zdobyte - Channy.
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Cudem zdobyte - Channy.

Odp:Cudem zdobyte - Channy. 11/09/2009 15:59 #23951

Moja maruda podjada pawicom wszystko, od żywca przez mrożonki na granulacie kończąc
Czasami nie ma mnie w domu 2-3 dni i wtedy albo rodzice pamiętają żeby je nakarmić albo i nie.
Rybom to raczej na zdrowie wychodzi bo przestają wybrzydzać, co nie wrzucę to zjedzą
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Cudem zdobyte - Channy. 11/09/2009 18:54 #23953

kocur napisał:
=>>>>King

Fajnie, ze ci maculaty wyrosły wieksze niz "literatura" przewiduje, rosną dalej?

Stanęły, wciąż ładnie i dużo jedzą, ale chyba już raczej nie rosną.

kocur napisał:
Ciekaw jestem czy one by mogły sie dobrze czuc w moich 2000l. ale nie same tylko w zbiorniku towarzyskim./tych towarzyszy to tam nie ma duzo/ z tego co pisałeś o temperamencie to możliwe pewnie.

Pojęcia nie mam, ryby mniejsze od siebie traktują jak pokarm i nie wybrzydzają w gatunkach, bocje mimo, że są z nimi od małego, też już ze 3 uszczknęły, widać takie mniej ostrożne były
Z innymi gatunkami chan na pewno nie dadzą się trzymać, krwawa jatka murowana. Z pielęgnicami? Hm, co do trzymania w jednym baniaku ryb z różnych stron świata to..... już to gdzieś pisałem ale się powtórzę: zamieszkał byś w jednym mieszkaniu z Tajem? Albo jeszcze lepiej z bliskim naszym kuzynem Szympansem? Jak mu wyjaśnić, że miejsce, w którym gotujesz nie służy do sr....nia? Ponieważ wspólnego języka brak, nie pozostaje nic innego jak wziąć się za łby;)

kocur napisał:
w każdym razie jakby zapadła decyzja o sprzedaży to daj mi znać

Na razie mimo wszystko nie planuję się ich pozbywać. Raczej myślę, jak tu im baniak na większy zamienić.

Marek
  • King
  • Moderator

Odp:Cudem zdobyte - Channy. 11/09/2009 19:17 #23954

King napisał:
[quote]kocur napisał:
=>>>>King

Pojęcia nie mam, ryby mniejsze od siebie traktują jak pokarm i nie wybrzydzają w gatunkach, bocje mimo, że są z nimi od małego, też już ze 3 uszczknęły, widać takie mniej ostrożne były
Z innymi gatunkami chan na pewno nie dadzą się trzymać, krwawa jatka murowana. Z pielęgnicami? Hm, co do trzymania w jednym baniaku ryb z różnych stron świata to..... już to gdzieś pisałem ale się powtórzę: zamieszkał byś w jednym mieszkaniu z Tajem? Albo jeszcze lepiej z bliskim naszym kuzynem Szympansem? Jak mu wyjaśnić, że miejsce, w którym gotujesz nie służy do sr....nia? Ponieważ wspólnego języka brak, nie pozostaje nic innego jak wziąć się za łby;)

no z tajem to bym nie zamieszkał, ale z Tajką to bym się nawet chwili nie zastanawiał

z channami to wiadomo, o mniejszych nie myślę. a co do tego mieszania różnych stron świata to można w tej teorii znaleźć pewne luki, przecież powszechną sprawą jest mieszanie gatunków, które nie występują razem w jednym biotopie a są z jednego kontynentu. po mojemu to często prędzej można channę z pielegnicą niż pielęgnicę z pielęgnicą pomieszać. najlepszym przykładem jest mój prapłetwiec który jest z afryki w baniaku SA. i jest super.

ale oczywiście to jest para chann co nie jest bez znaczenia
  • kocur
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 11/09/2009 19:18 przez kocur.

Odp:Cudem zdobyte - Channy. 01/10/2009 18:53 #24324

Channa aurantimaculata dla zainteresowanych

www.allegro.pl/item755712455_channa_aura...s_dla_koneserow.html

paweł
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Cudem zdobyte - Channy. 01/10/2009 19:39 #24325

Ten rarytas wisi na allegro już blisko pół roku i chętnego nie ma
  • tuptus
  • Użytkownik

Odp:Cudem zdobyte - Channy. 01/10/2009 19:44 #24326

a patrzcie tu....

www.allegro.pl/item746123065_channa_gach...quoise_wezoglow.html

i kto to sprzedaje

Import?

paweł
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Cudem zdobyte - Channy. 05/12/2009 16:18 #25148

wie ktoś może gdzie w warszawie można kupić channa micropeltes ? z góry dzięki ;p
  • tratox
  • Użytkownik

Odp:Cudem zdobyte - Channy. 05/12/2009 19:18 #25154

tratox napisał:
wie ktoś może gdzie w warszawie można kupić channa micropeltes ? z góry dzięki ;p

Dwa tygodnie temu widziałem parę sztuk w Kakadu w CH Wileńska.

Marek
  • King
  • Moderator

Odp:Cudem zdobyte - Channy. 05/12/2009 20:05 #25156

Może ktoś trafił na channa pleuropthalma w wawie lub okolicy??
  • tuptus
  • Użytkownik

Odp:Cudem zdobyte - Channy. 21/05/2011 16:16 #35921

Trafił,trafił .Miałem Ci na zlocie powiedzieć dopiero,ale....odkurzę wątek wcześniej.Na razie grzecznie czekam na taki efekt...
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek Rycharski

youtu.be/QZ9rgR5PpRM
Ostatnio zmieniany: 29/09/2011 14:49 przez Rysiek.
Wygenerowano w 0.28 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.