niedziela, wrzesień 24, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Brudaski z bajora.
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Brudaski z bajora.

Odp:Brudaski z bajora. 25/10/2009 17:56 #24596

klata1981 napisał:
weź może otwórz otwory w pokrywie, niech ciepłe powietrze które grzeje się od oświetlenia wyparowuje sobie. Bo szkoda kwiatków

Paweł

Tak, tak. Tyle, że przy uchylonej klapie, mokro na podłodze i wtedy moja żona bla bla bla..
Nie wiadomo, która bitwa gorsza hehehe:D

Zaciemnienie całkowite tylko dziś, od jutra startuję ze zmienionymi porami świecenia, trudno nie napatrzę się po pracy, ale może się uspokoi, jak nie to trudno
  • Adamjas
  • Użytkownik

Odp:Brudaski z bajora. 29/10/2009 22:55 #24650

A teraz na "żywo". To pierwsza wstawka na YT, może nie pierwszej jakości, ale mam nadzieję, że następne będą tylko lepsze.

{youtube}8OLiXyB7vw4{/youtube}

Nie widać ramki z filmem chymm coś nie działa...

-----
A jednak małe szkolenie i zadziałało
  • Adamjas
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 29/10/2009 23:11 przez Adamjas.

Odp:Brudaski z bajora. 30/10/2009 20:50 #24656

Fajne kundelki
Jeszcze żeby ciemna barwa utrzymywała się tylko na płetwach to byłyby kozackie ryby
Powodzenia
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Brudaski z bajora. 31/10/2009 13:48 #24663

No, dwie mają silniejsze zabrudzenia, a dwie prawie niewidoczne. Te co mają wyraźniejsze plamy, na tułowiu też mają, ale prawie niewidoczne. (Wszystko zależy jakie światło pada.)
  • Adamjas
  • Użytkownik

Odp:Brudaski z bajora. 31/10/2009 14:45 #24665

Z czasem popielaty kolorek się wzmocni, było tak przynajmniej w przypadku mojego samczyka albino tiger.
Aczkolwiek dużo zależeć może od warunków w zbiorniku, diety i przede wszystkim genetyki.
Jeszcze kilka miesięcy i mam nadzieję że mo zbiorniczek upodobni się do Twojego.
Nurzaniec olbrzymi zaczął się ładnie rozrastać w centralnej części zbiornika
  • tuptus
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 31/10/2009 14:48 przez tuptus.

Odp:Brudaski z bajora. 31/10/2009 17:50 #24669

:)Ty czekasz,aż się zazieleni, a ja czekam, kiedy rybcie zrobią pandemonium w zbiorniku. Oby nigdy nie zrobiły kasacji zielonki, mam z tych roślinek wielki pożytek, dbają o parametry wody jak nikt .
  • Adamjas
  • Użytkownik

Odp:Brudaski z bajora. 17/11/2009 15:51 #24917

Dwie wstawki z kolacji

{youtube}f88bKHrDMqo{/youtube}

i ...

{youtube}HSTx9L_4pFM{/youtube}

Smacznego
  • Adamjas
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 17/11/2009 19:23 przez Adamjas.

Odp:Brudaski z bajora. 18/11/2009 19:01 #24933

Dietka jakaś by im się przydała bo zaczną Ci padać na miażdżycę
A tak całkiem serio to na moje oko są lekko zapasione, powinieneś zacząć robić im dni bez jedzonka.
1-2 dni w tygodniu im nie zaszkodzą a na pewno im pomogą.
Nie są to już małe dzieci i nie powinieneś ich rozpieszczać bo później zrobią się wybredne

EDYTA:
Poza tym ładne i proporcjonalne ryby, na pewno wyrosną z nich piękne okazy
  • tuptus
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 18/11/2009 19:02 przez tuptus.

Odp:Brudaski z bajora. 18/11/2009 23:37 #24936

Faktycznie zapowiadają się piękne okazy, może trochę zapasione ale się ukształtują z czasem, ja bym je dalej tak dobrze futrował takich 35-40cm życzę!
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Brudaski z bajora. 19/11/2009 21:22 #24950

No nie sądzę, że je jakoś specjalnie dokarmiam
Suszone krewety, trzy rodzaje kulek z Hikari, dwa rodzaje twardych "knutków" z Tetry, raz za kiedy robaki z wędkarskiego i raz za kiedy krewetki lub panga z Tesco - mrożonka.W sezonie letnim ślimaki te co się nazywają na Wi..... ale chyba są pod ochroną więc nie napiszę jakie , jajeczka mrówek (to jak były mniejsze) dżdżownice kopane z ogródka, czasem się też upoluje brzanka ze sumatry (zostały jeszcze dwie )

Wszystko się to sprowadza do jednego posiłku dziennie, a w zasadzie do kolacji. Z pracy jestem dopiero o 17:00 w domu, zanim się ogarnę jest 19:00 i pawice już czekają. Poniekąd specjalnie je karmię wieczorem, bo wtedy zaczynają się bitwy gigantów, a jak są najedzone to są o wiele wolniejsze Tak, że około 20:00 gaśnie światło w akwa i zostają mi do oglądania molinezje w 54l

Adam.

Acha, zapomniałem dodać. Jak by ktoś chciał tą mniejszą (czyściejszą rasowo) to za paczkę zielonych kulek z Hikari oddam w dobre ręce Z żalem muszę ją komuś oddać, zaczepia strasznie, a potem dostaje baty w stosunku 3 do 1 ;(
  • Adamjas
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 19/11/2009 21:25 przez Adamjas.
Wygenerowano w 0.21 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.