poniedziałek, maj 29, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Brudaski z bajora.
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Brudaski z bajora.

Odp:Brudaski z bajora. 02/12/2009 11:29 #25098

Małe-wielkie zmiany, w zbiorniku. Oddałem koledze moją problematyczną parę, a w zamian dostałem WIELKIEGO reda.
Redek ma 30cm i waży 62dkg.
Niestety, moje Białaski sprawiają manto Redkowi i też muszę czym prędzej się go pozbyć.

Na filmiku poniżej widać proporcję, a właściwie jej brak w zbiorniku. Redek jest wielki jak korzeń

Dla wszystkich, co mają zamiar trzymać taką "rybkę" w 200l, a jeszcze tego nie robią - zobaczcie jak 450l to niewiele dla takich wielkich pawic.

{youtube}SuJuTa9SG78{/youtube}
  • Adamjas
  • Użytkownik

Odp:Brudaski z bajora. 06/12/2009 18:14 #25168

Redkins dalej do oddania.

Poniżej mała aktualizacja

{youtube}k8A8zj9MK2Y{/youtube}
  • Adamjas
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 06/12/2009 18:20 przez Adamjas.

Odp:Brudaski z bajora. 06/12/2009 18:17 #25170

powiem króciutko ale znacząco. Bardzo ładny redzik

Paweł
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Brudaski z bajora. 06/12/2009 22:28 #25176

Ładny redzik i silvery od Tomka.
Ciekawe co z nich wyrośnie
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Brudaski z bajora. 06/12/2009 23:21 #25178

Na razie to zanosi się, że wyrosną na fajne glonojady. Dostają lanie i wykopały sobie bunkier z glonojadami i gibicepsem pod korzeniem
  • Adamjas
  • Użytkownik

Odp:Brudaski z bajora. 09/03/2010 22:02 #26643

No i moja nioska zrobiła z Brudasem kawior na niedzielę.

Trochę marny film, ale nie miałem czasu na przygotowania i robienie lepszego.
{youtube}j7kqf4x4AwQ{/youtube}

i jeszcze trochę fotek:

• Adamjas
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 09/03/2010 22:28 przez Adamjas.

Odp:Brudaski z bajora. 16/10/2010 20:19 #29924

Do rozwoju portalu, biorąc udział w fundowaniu gadżetów, kupując je czy też wygrywając licytacje, przyczynili się (w kolejności alfabetycznej): ..., Adamjas,...

Tym samym pragnę poinformować szanownych kolegów, z tego wspaniałego forum, iż na tę chwilę kończę przygodę z pawiookimi. Po 2 latach, przyszła kolej pobawić się w zielone.
Dziękuję Wszystkim za wsparcie i pomoc, niejeden z Was nawet nie wie na ile był pomocny, opisując swoje perypetie z pawicami.

W tej chwili, w moich 450l zawitały rośliny + Co2 + nawozy. Całości dopełnia (na razie) 16szt Brzanki Pięcio-pręgiej + 8szt Bocji Wspaniałej. (będzie ich więcej)

Mam nadzieję, że nie rozstanę się z tym forum - z Wami. A i pewnie nadejdzie moment, że zawitam tu z nową obsadą za czas jakiś.

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM - Pozdrawiam i życzę sukcesów z pawicami, jaki w życiu prywatnym!

PS: cieszę się że "wspomogłem" na koniec Pawiookie.pl - powinno to być tradycją, że jak ktoś opuszcza, bądź ogranicza (sobie) to forum, to licytuje, bądź wystawia jakąś licytację, na rzecz PAWIOOKIE.PL
  • Adamjas
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 16/10/2010 20:20 przez Adamjas.

Odp:Brudaski z bajora. 16/10/2010 20:26 #29925

Zmęczysz się i wrócisz Przerabiałem tonę wody z zielskiem - doświadczenia bezcenne, ilość stresu do potęgi entej, bo oczywiście wszelkie katastrofy ekologiczne zajdą dzień przed umówionym pokazywaniem akwarium tym, na których 'łał' Ci zależy... Kilowaty, megatony i dwa wiadra prądu na oświetlenie, ptaki spadające z nieba po przelocie obok Twojego pokoju ze zbiornikiem z powodu krytycznego stężenia CO2 i inne atrakcje..

Powodzenia - ale zmęczysz się i wrócisz

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Brudaski z bajora. 16/10/2010 20:33 #29926

No cóż jedni kończą przygodę, inni do niej powracają.
Ja zakończyłem "zielone" i w marcu tego roku powróciłem do pawiookich. Strona jest świetna, sam wiele sobie przypomniałem i sporo dowiedziałem się nowego.
Pozdrawiam
  • Maxodus
  • Użytkownik

Odp:Brudaski z bajora. 17/10/2010 08:45 #29931

Rafal napisał:
Zmęczysz się i wrócisz Przerabiałem tonę wody z zielskiem - doświadczenia bezcenne, ilość stresu do potęgi entej, bo oczywiście wszelkie katastrofy ekologiczne zajdą dzień przed umówionym pokazywaniem akwarium tym, na których 'łał' Ci zależy... Kilowaty, megatony i dwa wiadra prądu na oświetlenie, ptaki spadające z nieba po przelocie obok Twojego pokoju ze zbiornikiem z powodu krytycznego stężenia CO2 i inne atrakcje..

Powodzenia - ale zmęczysz się i wrócisz

Rafał

Na razie jest OK.

Co do kilowatów - nawet nie myślę
Co do stężenia Co2 - oj już idzie

Reszta bezcenna! Mam nadzieję że mnie to troszkę podszkoli, a z pielęgnicami nie powiedziałem ostatecznie NIE
Pożyjemy zobaczymy;)
  • Adamjas
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.21 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.