środa, luty 22, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/pawiookie/domains/pawiookie.pl/public_html/components/com_kunena/lib/kunena.pathway.class.php on line 73

Brudaski z bajora.
(0 przeglądających) 

TEMAT: Brudaski z bajora.

Odp:Brudaski z bajora. 17/10/2010 08:46 #29932

Maxodus napisał:
No cóż jedni kończą przygodę, inni do niej powracają.
Ja zakończyłem "zielone" i w marcu tego roku powróciłem do pawiookich. Strona jest świetna, sam wiele sobie przypomniałem i sporo dowiedziałem się nowego.
Pozdrawiam

Dobrze wiedzieć - będzie się gdzie podszkalać
  • Adamjas
  • Użytkownik

Odp:Brudaski z bajora. 04/07/2013 17:52 #48007

Rafal napisał:
Zmęczysz się i wrócisz Przerabiałem tonę wody z zielskiem - doświadczenia bezcenne, ilość stresu do potęgi entej, bo oczywiście wszelkie katastrofy ekologiczne zajdą dzień przed umówionym pokazywaniem akwarium tym, na których 'łał' Ci zależy... Kilowaty, megatony i dwa wiadra prądu na oświetlenie, ptaki spadające z nieba po przelocie obok Twojego pokoju ze zbiornikiem z powodu krytycznego stężenia CO2 i inne atrakcje..

Powodzenia - ale zmęczysz się i wrócisz

Rafał

Choroba jasna - czy ktoś tu miał rację???

Tak się mi przypomniało o forum, bo dopiero co wpuściłem dwa białe albinosy i dwa tygrysy do wody ... nie mając akwarium (!!!)

Zobaczymy co z tego wyjdzie ... Brudaski z bajora reaktywacja w bajorze - czyli come back do oczka wodnego w ogrodzie.

ACHA!!! - NO I WITAM PO LATACH!!!
  • Adamjas
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 04/07/2013 17:53 przez Adamjas.
Wygenerowano w 0.14 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.