piątek, marzec 22, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

375l + trzy Oskary oraz Gibbi
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 375l + trzy Oskary oraz Gibbi

375l + trzy Oskary oraz Gibbi 04/09/2010 20:30 #29031

Trochę nie zaglądałem na forum z braku czasu i widzę że się dużo pozmieniało, do tego nie wiem gdzie mam szukać starej galerii zawierającej zdjęcia z mojego szkła. Link do starej jest nieaktywny to zamieszczam zdjęcia z aktualnego stanu rzeczy.
Widok ogólny zbiornika:

Rybki w grudniu będą miały dwa latka a jedzą sobie C&A, serca drobiowe oraz stynkę.
  • Thomas
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 04/09/2010 20:34 przez Thomas.

Odp:375l + trzy Oskary oraz Gibbi 04/09/2010 21:11 #29032

powiem krótko i na temat.

Bardzo ładne zdjęcia i oczywiście same ryby. Podobają mi się ich kształty. Takie masywne są. W jakim szkiełku mieszkają?

mógłbyś tylko jakoś jeszcze czymś zagospodarować w zbiorniczku.

ten jeden albino musi uważać bo mu deszcz do buzi napada

paweł
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Ostatnio zmieniany: 04/09/2010 21:24 przez klata1981.

Odp:375l + trzy Oskary oraz Gibbi 04/09/2010 21:40 #29033

Ostatnio miałem bardzo mało czasu, nawet nie miałem kiedy usiąść przy akwarium i pooglądać podopiecznych. W sobotę robiłem podmiankę taką na szybko 50% i dalej zabiegany wracałem do obowiązków. Wakacje pełne pracy na działce i wykończeniówce w budowanym domu. Dopiero dzisiaj przy podmianie przysiadłem i zobaczyłem jak moje rybki podrosły, normalnie przy takim nieprzyglądaniu się przez jakiś czas można się zdziwić jak one rosną.
Co do szkła to standardowe 150x50x50 słabo zagospodarowane bo zasypane jest 120kg piasku do piaskownic i plennum na 2/3 dna, nie chcę dokładać niczego aby nie zabierać i tak już małej ilości wody.
Rudy, jeżeli o nim piszesz niestety nie nauczył się zamykać gęby w młodości (jadał najwięcej i był największy w zbiorniku) i tak mu już zostało
  • Thomas
  • Użytkownik

Odp:375l + trzy Oskary oraz Gibbi 04/09/2010 22:43 #29037

Oprocz szczeki tej jednej nic bym nie zarzucil, tak jak kolega wyrzej napisal, piekna budowa ciala, okragle jak pawiookie powinny wygladac, moja tez do takiej dojdzie, jest w akwarium 2 godziny a juz polyka jedzonko

p.s. tak na marginesie czy mozna jakos jeszcze urozmaicic diete moich podopiecznych ? Podaje: dzdzownice, duze rosowki i mniejsze dla zroznicowania, mrozone krewetki (duze PRAWN'sy), mrozone kostki krewetek morskich i mrozone kostki larwy ochotki, kawalki wolowiny i piersi z kurczaka, granulowany pokarm dla nich wlasnie, tabletki roslinne, zdechle i zamrozone rybki (jak stolatki) no i wreszcie raz w tygodniu z dziewczyna jedziemy po 5 zlotych rybek i wrzucamy po kolei, moze nie humanitarne ale z zachowaniem srodowiska naturalnego

Sorki za wtracenie do watku tematu z innej beczki, chyba sie rozpisalem
  • rmboss
  • Zablokowany
Ostatnio zmieniany: 04/09/2010 22:48 przez rmboss.

Odp:375l + trzy Oskary oraz Gibbi 04/09/2010 22:52 #29038

zdechle i zamrozone rybki

Tutaj bym się zastanowił co do tych śniętych ryb. Przecież jakiś powód był dlaczego padły.

Co do diety to masz urozmaiconą, dodaj jeszcze jakieś koniki polne, świerszcze itp. z chitynowym pancerzykiem i powinno być ok.
  • Thomas
  • Użytkownik

Odp:375l + trzy Oskary oraz Gibbi 04/09/2010 23:07 #29039

sorki za to zdechle, teraz jak zamrozone sa zdechle a nie wiem jak wygladaly zanim je zamrozili hehe, z tej firmy to jest: www.tmc-ltd.co.uk/aquarium/aquarium-food.asp, a sa to normalnie male rybki, moze morskie dlatego tak rece "pachna"

P.s. jaka masz swietlowke ? Jakiej firmy bo ten czerwony u Ciebie jest jakby pomaranczowy choc zdjecia widac wysokiej rozdzielczosci...
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:375l + trzy Oskary oraz Gibbi 05/09/2010 20:11 #29042

Czerwony na rybkach jest taki jak w rzeczywistości, może sugerujesz się tym pomarańczem z rybki ze zdjęcia 3.5 ale on taki właśnie jest. Chciałbym żeby dostał czerwieni ale tak już ma od małego i C&A nic nie daje na jego barwę.
  • Thomas
  • Użytkownik

Odp:375l + trzy Oskary oraz Gibbi 05/09/2010 20:40 #29043

sproboj tego, jade na nim jako dodatek ale wybarwia pieknie, www.zoologiczny.sklep.pl/Hikari_Cichlid_...57g__25_33_55___4909 tu masz dla BABY, wtedy jest mini, medium i large jako ostatni ten stosuje, naprawde nic Ci nie zaszkodzi a zobaczysz efekty
  • rmboss
  • Zablokowany
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.19 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.