sobota, grudzień 07, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Batrachus - nie chce jeść od dawna
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Batrachus - nie chce jeść od dawna

Batrachus - nie chce jeść od dawna 27/11/2010 18:07 #31339

Teorię znam, gorzej z praktyką. Od dawna( zakupu )mój batrach nie chce pobierać pokarmu.
Były próby z różnym pokarmem w różnej formie, zmiana temperatury wody, podmiany, wraz z przeniesieniem do oddzielnego zbiornika, nic nie pomogło. Ma ktoś z Was tą rybkę, może się podzieli doświadczeniem. Wydaje mi się, że widziałem tu w galerii, że ktoś trzymał batrachusa z pawiookimi.
freshwater_lionfish.jpg

Zdjęcia ze strony www.mp.umk.pl
bat1.jpg
  • Maxodus
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 27/11/2010 18:17 przez Maxodus.

Odp:Batrachus - nie chce jeść od dawna 27/11/2010 18:52 #31341

Doświadczenie w tej materii ma masta - dość długi czas z powodzeniem trzymał u siebie tą rybę. Ostatnio rzadziej tu zagląda, ale PW na pewno poskutkuje

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Batrachus - nie chce jeść od dawna 27/11/2010 20:19 #31351

Maxodus napisał:
.
Były próby z różnym pokarmem w różnej formie, zmiana temperatury wody, podmiany, wraz z przeniesieniem do oddzielnego zbiornika, nic nie pomogło.

Żywca próbowałeś? Woda zasolona?

Marek
  • King
  • Moderator

Odp:Batrachus - nie chce jeść od dawna 27/11/2010 22:40 #31357

Może to podziała, chociaż świetnie sobie radzą w wodzie słodkiej...spróbuję, może zaskoczy z jedzeniem
OT.(Jak tam akso? kupiony?)
  • Maxodus
  • Użytkownik

Odp:Batrachus - nie chce jeść od dawna 28/11/2010 02:51 #31360

Maxodus zapodaj mu jakies stolatki, czy jakies inne zywe i male (tanie hehe i wylacz swiatlo.

Z tego co pamietam tak robil ojciec i mial podobna sytuacje ze ryba wyj..... focha i niechciala jesc - ta wlasnie !

Jak podawales juz - to sie wylaczam z dyskusji.

Pozdrawiam
  • rmboss
  • Zablokowany
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.18 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.