wtorek, maj 21, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

300 L - Moje akwarium
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: 300 L - Moje akwarium

Odp:300 L - Moje akwarium 08/07/2011 22:32 #37380

Zamiast tego worka kup w Castoramie lub obi czarną folię okleinową do mebli i przyklej z tyłu akwarium. Idealnie się do tego nadaje... Sam tak zrobiłem przed paroma dniami w moi nowym baniaku Pozdro
  • leny996
  • Użytkownik

Odp:300 L - Moje akwarium 09/07/2011 09:32 #37391

LOOKERs napisał:
Dzięki

Ten worek na zdjęciach jest bardzo widoczny. Coś z tym zrobię jak znajdę chwilę czasu.

Postaraj sie zrobic zdjecia bez lampy blyskowej. Na wlaczonym oswietleniu w akwarium. Nie bedzie wtedy ten worek sie tak odbijal hehe (gratuluje pomyslu usmialem sie caly wieczor z tego).

Chwyc dla mnie fotke lub 2 tych RED oscarkow chcialbym sie im przyjrzec.

Rafal
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:300 L - Moje akwarium 09/07/2011 22:45 #37468

Gdzieś na "jednym takim" innym forum pomysł z workiem jest dość popularny, aczkolwiek tam wielkość baniaczków użytkowników to jakieś 50 l. Dużo lepiej wyglądałby w tej sytuacji np. zmięty szary papier (taki do pakowania) pomalowany na czarno, będzie chyba podobny efekt tyle że bez odbłysków i ładniejszy.
  • deadend
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 09/07/2011 22:49 przez deadend. Powód: najdłuższe zdanie świata

Odp:300 L - Moje akwarium 09/07/2011 22:50 #37470

deadend napisał:
Gdzieś na "jednym takim" innym forum pomysł z workiem jest dość popularny, aczkolwiek tam wielkość baniaczków użytkowników to jakieś 50 l. Dużo lepiej wyglądałby w tej sytuacji np. zmięty szary papier (taki do pakowania) pomalowany na czarno, będzie chyba podobny efekt tyle że bez odbłysków i ładniejszy.

Pewnie zalezy czym pomalowany. Ogólnie pomysłów jest wiele tylko wybrać konkretny i go wykonać tak aby efekt był taki jaki chcemy
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:300 L - Moje akwarium 16/07/2011 21:16 #37760

Witajcie u mnie w zbiorniku rzeźnia. Największy Oskar goni pozostała trójkę cały czas i rozstawie je po kątach. Nie wiem co mam zrobić bo cała trójka siedzi skulona za korzeniem i tylko do jedzenia wychodzi natomiast Pan i władca pływa tylko po całym zbiorniku :/ ech jaki jestem zły.

Odłowiłem agresora na 3 h do mniejszego to się pozostała trójka zaczęła ciąć^^; ale mają charakterek te moje maleństwa

Karmię obficie temp 26 stopni i na pewno z nią nie zejdę w dół, bo już walczyłem. Jest porostu za ciepło u mnie w mieszkaniu.

Jak myślicie mam przetrzymać tą agresję? czy tak już będzie zawsze?

Pozdrawiam.
  • LOOKERs
  • Użytkownik

Odp:300 L - Moje akwarium 16/07/2011 21:26 #37762

LOOKERs napisał:
Witajcie u mnie w zbiorniku rzeźnia. Największy Oskar goni pozostała trójkę cały czas i rozstawie je po kątach. Nie wiem co mam zrobić bo cała trójka siedzi skulona za korzeniem i tylko do jedzenia wychodzi natomiast Pan i władca pływa tylko po całym zbiorniku :/ ech jaki jestem zły.

Odłowiłem agresora na 3 h do mniejszego to się pozostała trójka zaczęła ciąć^^; ale mają charakterek te moje maleństwa

Karmię obficie temp 26 stopni i na pewno z nią nie zejdę w dół, bo już walczyłem. Jest porostu za ciepło u mnie w mieszkaniu.

Jak myślicie mam przetrzymać tą agresję? czy tak już będzie zawsze?

Pozdrawiam.

Odlacz grzalke w pizdziec...Butelki z woda do zamrazalki na 20 min, kladz te butelki na ton wodna....zbic powinno nawet o 4 stopnie

Zjedz im do 19 - max 20 zaraz bedzie spokoj
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:300 L - Moje akwarium 16/07/2011 21:32 #37765

Grzałka odłączona temp zbiłem z 29 Co z tego że zjadę tak nisko jak to i tak pójdzie do góry - syzyfowa praca się z tego zrobię a na to nie mam czasu
  • LOOKERs
  • Użytkownik

Odp:300 L - Moje akwarium 16/07/2011 22:19 #37770

LOOKERs napisał:
Grzałka odłączona temp zbiłem z 29 Co z tego że zjadę tak nisko jak to i tak pójdzie do góry - syzyfowa praca się z tego zrobię a na to nie mam czasu

albo syzyf albo akwarium
  • rmboss
  • Zablokowany

Odp:300 L - Moje akwarium 16/07/2011 22:32 #37772

Taki nagły skok temperatury to najszybsza droga do pleśniawki.
  • robert74
  • Użytkownik

Odp:300 L - Moje akwarium 16/07/2011 23:13 #37775

Też się zgodzę że aż takie skoki są niedobre.
  • LOOKERs
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.20 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.