wtorek, lipiec 23, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

NANO-RAFA coś dla oka ;)
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: NANO-RAFA coś dla oka ;)

Odp: NANO-RAFA coś dla oka ;) 09/02/2008 17:02 #4192

Na pierwszym zdjęciu po prawej ten koralowiec wygląda jak ręka z czterema palcami . Zawsze mnie interesowało morskie akwarium, takie bogactwo kolorów i kształtów .
  • Mike
  • Użytkownik

Odp: NANO-RAFA coś dla oka ;) 06/03/2008 18:30 #5052

Moje już stoi, niedługo zdjęcia (wiem Rafale obiecałem, ale roboty nie można przerobić ). We wtorek będzie skała 30 kg, a akwa 180 literków z sumpem. Docelowo miękkie korale, no trochę twardych. Nie zabraknie błazenków czy ukwiała bez którego raczej błazenki źle się czują. Jak sie obrobie to wstawię zdjęcia - techniki , bo na razie w akwa tylko słona woda .
Pozdro Grezgorz.
  • brzydzi
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.14 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.