wtorek, lipiec 23, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Malusie, ale moje ;)
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Malusie, ale moje ;)

Odp: Malusie, ale moje ;) 16/02/2008 18:12 #4377

Wiem, wiem. Tez nie lubię i mam nadzieje, że za jakis czas ta ściera się na tyle rozrośnie, że jakos zasłoni ten bardzo \"naturalny\" widok Swoją drogą okreslenie ściera to strzał w 10
  • Monika
  • Użytkownik

Odp: Malusie, ale moje ;) 16/02/2008 18:15 #4378

mi się całkiem podoba chociaż nie w moim typie, ciekawe czy komuś udałoby się utrzymać taki wystrój z pawicami w środku, trzeba by im chyba wszczepić mózg od 'ślamazar' ale gratuluje na pewno dużo pracy włożyłaś!!!
  • Flex
  • Użytkownik

Odp: Malusie, ale moje ;) 16/02/2008 22:46 #4388

Moniczko - super i bardzo klimatyczne ! Też bym chciała takie mieć ! Z całą pewnocią, z czasem zarośnie

pozdrowionka
  • Nemi
  • Użytkownik

Odp: Malusie, ale moje ;) 17/02/2008 07:46 #4390

Dzięki serdeczne. No dla pawic, pomijając wielkość z pewnością sie nie nadaje Chyba że jako \"worek treningowy\" W przyszłości dla oskarów będzie minimalizm - korzonki/ek, jakiś kamyczek, czyli forumowy standard Jak zwykle - inspiracja Rafał

Ten baniaczek lubię, przechodził już tysiące metamorfoz, ale tak mi sie podoba. Poza tym jest dosyć funkcjonalnie co mnie cieszy bo czasu brak. Rośliny zupełnie nie wymagające a jest zielono. Nie bawię się w CO2, nawozy, tysiące świetlówek itd a jestem i tak zadowolona o dziwo
  • Monika
  • Użytkownik

Odp: Malusie, ale moje ;) 04/05/2008 23:10 #7056

Rafal napisał:
Jedyne, czego nie lubię, to uzymdolonych piłką do metalu skorup kokosa..

Szybki i prawie 'naturalny" sposób otwierania orzecha kokosowego, nie pozostawia śladów po pile:
-umieścić orzech kokosa w całości w kuchence mikrofalowej, uruchomić na max, poczekać aż denko zostanie oddzielone od reszty.
Gwarantowany brak śladów po pile, kształty po odcięciu również przypadkowe.
pzdr A
  • 1andy1
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 04/05/2008 23:12 przez Rafal.

Odp: Malusie, ale moje ;) 04/05/2008 23:13 #7057

wow o czymś takim nie słyszałem gdybym był zwolennikiem kokosowych dekoracji to pewnie bym eksperymentował, hmmm no chyba, że moja Panaqua by chciała skorupę kokosa zjeśc
  • Flex
  • Użytkownik

Odp: Malusie, ale moje ;) 04/05/2008 23:14 #7058

1andy1 napisał:
Szybki i prawie 'naturalny" sposób otwierania orzecha kokosowego, nie pozostawia śladów po pile:
-umieścić orzech kokosa w całości w kuchence mikrofalowej, uruchomić na max, poczekać aż denko zostanie oddzielone od reszty.
pzdr A

Do mikrofali wkłada się cały kokos czy już jakoś opróżniony, z płynu chociażby? Nic się nie dzieje z mikrofalą? Żadnych bryzgów z kokosa ani porysowanych wewnątrz ścianek?

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Malusie, ale moje ;) 04/05/2008 23:24 #7060

Ciut może prysnąć na boki, gdyż to cały zamknięty orzech lecz bez obaw nic się nie dzieje.
Otwieram w ten sposób orzechy, gdy chcę się dobrać do wnętrza, bez użycia piły a i mleczko się przydaje.
Po prostu ustawiam orzech w 'pionie", czekam gdy się otworzy zwykle ok 30s, następuje bum i cyk , odpada "wieczko'= gotowe, spróbujcie otworzyć w imadle lub inne sposoby ?
Czasem trzeba wytrzeć ścianki w kuchence, jak coś wyleci.
Bez obaw.

pzdr a
  • 1andy1
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 05/05/2008 06:16 przez 1andy1.

Odp:Malusie, ale moje ;) 05/05/2008 07:14 #7068

Do akwarium przepis sie nie przyda, ale na stół jak najbardziej. Uwielbiam kokosy
  • Monika
  • Użytkownik

Odp: Malusie, ale moje ;) 23/05/2008 22:51 #7636

1andy1 napisał:

pzdr A

hehe to było w programie...jakimś tam na TVN bodajże

Paweł.
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Ostatnio zmieniany: 23/05/2008 22:52 przez klata1981.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.23 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.