wtorek, lipiec 16, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Red Tiger
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Red Tiger

Odp: Red Tiger 03/12/2007 14:18 #2037

Hmmm... Ładne i wyglądają na zdrowe ryby...
  • jacekns
  • Użytkownik

Odp: Red Tiger 03/12/2007 14:32 #2038

Dziękuję

Odp: Red Tiger 03/12/2007 14:58 #2039

Z tego co pamiętam Twoje akwa to 450 litrów tak??? Podaj jakie są jego rozmiary i powiedz ile kosztuje takie tło wewnętrzne jakie zastosowałeś?
  • jacekns
  • Użytkownik

Odp: Red Tiger 03/12/2007 15:24 #2042

Mój zbiornik jest taki, jaki Ty planujesz założyć. Ma pojemność 450l (150x50x60h). Podam Ci stronkę gdzie można nabyć tło, które jest zainstalowane w moim akwa (amazonka super). Zamówiłem je przez internet i otrzymałem w paczce. Często promocyjnie firma wystawia swoje produkty na allegro. Pozdrawiam....

www.argusakwarystyka.pl/
Ostatnio zmieniany: 03/12/2007 15:27 przez Echindorus.

Odp: Red Tiger 03/12/2007 19:22 #2061

Parę fotek parki...kurcze te zdjęcia robione są z odleglości ok 1,5 m od akwarium. Po zastosowaniu zbliżenia wychodzą ciemnawo, ale po rozjaśnieniu sami widzicie, chyba nie najgorzej?

Odp: Red Tiger 03/12/2007 19:28 #2063

Kurcze muszę Wam powiedzieć, że upodobały osobie lewą część zbiornika. Jest ona jedynie z tej strony zasłonięta czarnym kartonem.....właściwie pływają po całym akwa, ale do zdjęcia raczą pozować jedynie w tej części swojego \"świata\" .

Odp: Red Tiger 03/12/2007 19:39 #2065

Na dolnej części tła widać jeszcze zdechłe glony. Zabarwiają je na jasno zielony kolor. Po wczorajszej podmianie wody i zastosowaniu suszarki:laugh: zbiornik wreszcie uzyskał swój pierwotny wizerunek. Moja małżonka, która raczej nie zwraca na moje hooby uwagi, stwierdzila, że akwa znowu jej się podoba:laugh:

Ps. tak naprawdę, muszę wam się przyznać, że wstawiłem ten zbiornik jako pierwszy, w moim mieszkaniu.........chyba wiedziałem co robię Nie wiem czy tylko u mnie tak jest:lol: , ale wydaje mi się, że dla kobiety, to najważniejsze, aby hobby mężczyzny wzbudzało zachwyt u innych np. gości......u mnie czasami tak jest...i jest dobrze:laugh: Pozdrawiam wszystkich żonatychB)
Ostatnio zmieniany: 03/12/2007 19:42 przez Echindorus.

Odp: Red Tiger 03/12/2007 19:45 #2067

Rafał, to do Ciebie. Oglądała Twoje akwa i stwierdziła, że tam nie ma glonów. I dobrze jasne rybcie wyglądają (jasne rybcie i ciemne tlo).........a ja zacząłem sugerować, że w moim jest tak naturalnie (z tymi glonami)... i .......już nie mam glonów:
Ostatnio zmieniany: 03/12/2007 19:50 przez Echindorus.

Odp: Red Tiger 03/12/2007 20:05 #2071

Zdjęcia robione aparatem w telefonie....

Odp: Red Tiger 03/12/2007 20:37 #2072

Echindorus napisał:
Rafał, to do Ciebie. Oglądała Twoje akwa i stwierdziła, że tam nie ma glonów. I dobrze jasne rybcie wyglądają (jasne rybcie i ciemne tlo).........a ja zacząłem sugerować, że w moim jest tak naturalnie (z tymi glonami)... i .......już nie mam glonów:

Na naturalności może i u mnie przyjdzie czas - gdyby nagle się okazało, że ryby jednak się piorą między sobą. Na razie wystrój jest \"lekki\" - ale - odpukać - faktycznie bez glonów. Mam parę kropek zielenic na szybie, ale nawet tam ręki nie wkładam. Zbrojniki mają pracować, po cos je trzymam.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Wygenerowano w 0.25 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.