poniedziałek, luty 20, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/pawiookie/domains/pawiookie.pl/public_html/components/com_kunena/lib/kunena.pathway.class.php on line 73

Red Tiger
(0 przeglądających) 

TEMAT: Red Tiger

Odp: Red Tiger 17/02/2008 17:45 #4404

Nie wiem dlaczego, ale obserwuję widoczny wzrost zalogowanych użytkowników, który nie przekłada się na wzrost zdjęć nowych zbiorników umieszczonych w galerii...............Myślę, że wstydzą się pokazać sowje akwa...........albo wogóle ich nie posiadają Co ty na to Rafał.......................

Odp: Red Tiger 17/02/2008 17:48 #4405

Echindorus napisał:
(...)Co ty na to Rafał.......................

Pewnie się boją A tu nikt nie gryzie, przynajmniej nie zauważyłem

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp: Red Tiger 17/02/2008 18:59 #4408

...dzisiejsze jedzonko.....krewecie:)

...............i połykamy

Ostatnio zmieniany: 17/02/2008 19:00 przez Echindorus.

Odp: Red Tiger 17/02/2008 23:58 #4423

obiecuję przyczynić się do wzrostu galerii ze zbiornikami o moje akwarium jak tylko dokończę urządzać i złapię za aparat
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Red Tiger 31/07/2009 23:24 #23193

Moje aktualne akwa.....parę fotek kiepskiej jakości:)

Ostatnio zmieniany: 01/08/2009 01:03 przez Echindorus.

Odp:Red Tiger 09/06/2010 18:43 #27745

Dawno mnie tutaj nie było .....ale jak już jestem, to wkleje kilka aktualniejszych fotek.

...no i to wszystko. Ponieważ zdecydowałem się zająć akwarystyką morską, mój udział na forum nie będzie się intensyfikował . Są to chyba ostatnie zdjęcia mojego słodkiego baniaka. Pozdrawiam wszystkich miłośników pawiego oka.
Ostatnio zmieniany: 09/06/2010 19:49 przez Echindorus.

Odp:Red Tiger 09/06/2010 19:18 #27746

Zmiany na plus No i poziom robionych zdjęć zdecydowanie się poprawił. Dołóż parę zdjęć do swojego profilu (-> galeria w menu na stronie głównej)

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 09/06/2010 19:20 przez Rafal.
Za tę wiadomość podziękował(a): King

Odp:Red Tiger 09/06/2010 19:48 #27748

Dzękuję. Właściwie, to zrobiłem kilkaset zdjęć akwarium jak kupiłem nowy aparat ale cały czas staram się doskonalić warsztat . Tak więc materiału na forum jeszcze trochę mam i myślę, że coś tam jeszcze gdzieś wkleję. Pozdrawiam.

Odp: Red Tiger 10/10/2013 19:49 #48204

Witam. Odkopie nieco temat... Mam pytanie do autora, jeśli jeszcze żyje: jak udało Ci się utrzymać 11 sporych już pawiookich w 450l? musiałeś często podmieniać wodę? Tez startuje z hodowla w takim samym baniaku- chce dobrać parę z większego stadka. Planowałem wpuścić 6szt- ktoś na forum napisał, że to i tak dużo i może być problem z azotem. Tymczasem tu widze ze 11- zaczynam sie zastanawiać, czy nie wziąć wiecej niz 6... jakie są twoje doświadczenia?
  • borseey
  • Użytkownik

Odp: Red Tiger 10/10/2013 21:15 #48205

Przyznam, że również jestem żywo zainteresowany tą kwestią. Za 2-3 miechy chcę zmienić obsadę 450-tki na pawie i również chciałem zacząć od 6 maluchów, także również byłbym wdzięczny za informacje.

PS. Zdjęcia bardzo dobre, jaki sprzęt posłużył do ich wykonania?
  • fleder
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.