niedziela, październik 22, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str

Odp: Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str 23/09/2017 11:47 #50282

Zastanawiam się nad grzałką, dać czy nie? Generalnie jestem zwolennikiem hartowania:) No, ale temp. ok 22-23 st.C z info wynika, że winno być ok 24-28 chociaż w sumie nie widzę jakiejś negatywnej zmiany w zachowaniu... Przeciw wstawianiu grzałki jest fakt, że gdy dorosną to ehm mogą się zbytnio zainteresować, a tego wolałbym uniknąć przy tak silnych rybach.
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str 28/09/2017 19:13 #50285

Daj sobie spokój z grzałką. Żeby było dobrze to musiałbyś mieć taka w plastikowym koszu. Mniejsze ryzyko stłuczenia. Jeśli już musisz mieć to ustaw np na 21*C i niech sobie czuwa na wypadek wyziębienia wody.
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp: Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str 29/09/2017 11:14 #50286

Poniżej 22 nigdy nie spadnie. Postanowiłem wsadzić i ustawić na 26st.C póki są małe by się ładnie chowały. Na wiosnę jak wyciągnę to już nie wsadzę
  • omega
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.14 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.