niedziela, październik 22, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str

Odp: Białe Brudasy ;) 15/08/2017 19:09 #50253

A tam bystre oko....tyle człowiek już tego widział że strzelam na ślepo
Skąd maluszki? Jakieś w miarę świeże czy F16?
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp: Białe Brudasy ;) 16/08/2017 10:09 #50256

Tak więc przebranżowiłeś się
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 16/08/2017 11:16 #50257

Ann napisał:
Tak więc przebranżowiłeś się

Ano przebranżowiłem, chociaż.. pielęgnica to pielęgnica Miałem już kiedyś Jagi, ale źle się dobrały i musiałem zrezygnować. Zobaczymy jak będzie tym razem.

Tuptus napisał:
Skąd maluszki? Jakieś w miarę świeże czy F16?

Z dostaniem był o dziwo dość spory problem więc zdecydowałem się na zakup u AdamiakZoo - trochę w ciemno i z obawą co do transportu. Nie wiem czy to F1 czy F16, ale wszystkie 8szt wygląda naprawdę spoko. Budowa, barwa, umaszczenie i kondycja na najwyższym poziomie, nie mam zastrzeżeń. Paczka dotarła cała, rybki były popakowanie w 2 worki napełnione tlenem po 4szt. Wszystko stabilne i zabezpieczone styropianem.

PS Nie wiem czy założyć nowy temat czy dopisać do obecnego w nazwie - Jaguary - i zachować ciągłość? Jak myślicie?
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 16/08/2017 20:49 #50260

Twoja wola panie
Mam tylko prośbę... nie karm ich kurczakiem ani innymi takimi wynalazkami i nie przekarmiaj ich tak jak młode pawiookie. Te ryby karmi się codziennie do 10-15cm później już raz na 1-2 dni.
Widok zapasionych jagów powinien być przykładem bestialstwa dla ryb
  • tuptus
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 17/08/2017 09:46 #50262

Możesz zacząć od zera albo kontynuować Tutaj i tak tylko 3 tematy na krzyż i jak chciałam znaleźć coś na temat odchowania to nic...Dodaj najwyżej odnośnik do Twojej poprzedniej historii
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 17/08/2017 10:24 #50263

Ann napisał:
Możesz zacząć od zera albo kontynuować

Dzięki za pomoc Nie ma jak to kobiecy punkt widzenia
Jeszcze się zastanowię.

tuptus napisał:
Mam tylko prośbę... nie karm ich kurczakiem ani innymi takimi wynalazkami i nie przekarmiaj ich tak jak młode pawiookie. Te ryby karmi się codziennie do 10-15cm później już raz na 1-2 dni.
Widok zapasionych jagów powinien być przykładem bestialstwa dla ryb

Spoko, i generalnie każda spasiona ryba to przykład bestialstwa Postaram się systematycznie wrzucać fotki więc będzie można reagować gdyby coś było nie halo.
  • omega
  • Użytkownik
Za tę wiadomość podziękował(a): Ann

Odp: Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str 05/09/2017 21:21 #50271

No to dawaj foty bo coś wieje nudą na forum
p.s. sprawa tematu - super Kobiecy punkt widzenia i męska decyzja równa się sukces
  • Ann
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 05/09/2017 21:24 przez Ann.
Za tę wiadomość podziękował(a): omega

Odp: Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str 13/09/2017 12:48 #50275

Specjalnie dla Ciebie Ann
Jak to urodzeni drapieżcy, pochowane i przyczajone. Kirys musi się mieć na baczności bo największy dominujący osobnik skutecznie przegania wszystko co się rusza. Szczególną ostrożność muszą jednak zachować otoski...
Ogólnie rybcie podzieliły już akwa i większość ma swoje rewiry, na które nie wpuszcza innych (za wyjątkiem krótkiej chwili gdy jest pora karmienia). Sztuka która czai się na kiryska jest największa i dominująca pewnie będzie to końcowy osobnik... ciekaw jestem kiedy i jak wybierze partnerkę. Poczekamy zobaczymy.

• omega
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str 15/09/2017 18:45 #50276

jakie ładne akwarium....
Aż żal jak pomyślę że za pół roku jagi swoim gabarytem i masa będą niszczyły ten roślinny światek w pył

EDYTA:
Faktycznie ten kirysek wygląda monstrualnie przy tym jagu
  • tuptus
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 15/09/2017 18:46 przez tuptus.

Odp: Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str 17/09/2017 12:09 #50280

Coś musi się dziać, nuda zabija powoli... Teraz jest ładnie, za 0,5 roku będzie ciekawie
Zawsze kupuję maluchy, żeby mieć pełne spektrum. Nie wyobrażam sobie inaczej.
  • omega
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 17/09/2017 12:11 przez omega.
Wygenerowano w 0.21 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.