czwartek, listopad 23, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Białe Brudasy ;) => Jaguary od 9 str

Odp: Białe Brudasy ;) 07/10/2016 14:51 #49918

Dzięki za info . No korci mnie zmiana, ale może poczekam jak będę zmieniać szkło na wyższe.
Oczywiście każde podłoże zawsze płuczę.
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 19/12/2016 10:53 #49970

U mnie parka zeber zaaklimatyzowała się i obecnie opiekuje się narybkiem (jeszcze niepływającym)
Samiczka i samiec ostro przeganiają pawiookie. Cierpliwość stempla jakby malała i czasami jest reakcja zwrotna, ale ogólnie dają radę i nie jest źle. Zobaczymy co będzie jak narybek zacznie pływać
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 23/12/2016 10:50 #49971

Kilka fotek, a co tam chociaż ktoś na tym forum

• omega
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 23/12/2016 15:46 przez omega.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ann

Odp: Białe Brudasy ;) 30/12/2016 18:39 #49973

Małe białe przecinki...Pewnie długo nie pożyją...

P.S. Namówiłeś i mnie
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 01/01/2017 10:42 #49976

Ech te Zebry.. Jedna z moich wczesnoakwarystycznych fascynacji, ślad pozostał Może parę sztuk się uchowa - przy dobrym oskarów karmieniu..
R.
  • Rafal
  • Administrator

Odp: Białe Brudasy ;) 03/01/2017 11:51 #49980

Też miałam, z któregoś narybku jedna nawet długo żyła chowając się po kątach. Jednak po jakimś czasie wkurzało mnie to, że para ciągle siedzi w kryjówce i non stop się koci, więc oddałam je do pobliskiego gimnazjum
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 17/01/2017 19:04 #49982

Rafał dobrze to ujął "Ech te Zebry..." no skubane mają coś w sobie no:)
Co do narybku to hmm ma się całkiem dobrze. Zdecydowanie podrósł zaczął pobierać pokarm z otoczenia no i jest ciągle ostro chroniony przez ojca, na tyle, że nawet samiczka chowa się po kątach.
Pawice jak to pawice, mają swój świat, to już nie są młodziaki co by ganiać za czymkolwiek (już nawet pokarm musi wpłynąć im do pyska;) ). Instynkt czasem bierze górę i pogonią bradztwo, ale rzadko i na chwilę - nigdy nie skarmiałem żywym pokarmem może dlatego. Na "przecinki" w ogóle nie zwracają uwagi, jakby ich nie było.

Link do krótkiego filmiku - KLIK
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 04/03/2017 11:51 #50003

Faaajne maluszki (żyją jeszcze?). Teraz ja zazdroszczę Tobie Mogłyby moje się w końcu zdecydować...coś by się podziało przynajmniej, bo nudnawo.
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 06/03/2017 11:04 #50007

Ann napisał:
Faaajne maluszki (żyją jeszcze?). Teraz ja zazdroszczę Tobie Mogłyby moje się w końcu zdecydować...coś by się podziało przynajmniej, bo nudnawo.

Kilka sztuk się uchowało i śmiga żwawo po całym baniaku (ok 13mm), w tym momencie jest kolejna chmura przecinków Trzeba przyznać, że zebry są znakomitymi opiekunami (głównie samiec).
Poczekaj jeszcze trochę, jak dobierze się parka, a zakładam, że to kwestia czasu to sprawisz sobie Zeberki i przestanie być 'nudnawo', gwarantuję
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Białe Brudasy ;) 06/03/2017 12:31 #50010

Oooo nieeee Miałam parkę Zeber. Ledwo pawice zjadły maluchy a Zebry już produkowały następne Musiałabym zwiększyć akwarium do 2 metrów, ściana mi się skończy

Tak więc zabawię się oglądając Twoje przedszkole, kamerka w dłoń i do roboty
  • Ann
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.23 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.