niedziela, sierpień 18, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Oczko w głowie
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Oczko w głowie

Odp: Oczko w głowie 08/03/2017 18:30 #50031

A widzisz... nie no to fajnie, u mnie wykluło się coś dopiero za 9x i nawet pływać nie zaczęło ledwo przeszło do podskakiwania. No i relacja jakaś lepsza, u mnie patologia;) Ale może dlatego, że wybrańca odstawiłem i skojarzyłem na siłę ze stemplem.
Zimą to normalka, dojdzie słońce i zrobi się gorąco!
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 08/03/2017 20:01 #50034

Skoro normalka to mnie uspokoiłeś bo już myślałam, że jakiś rozwód chcą wziąć

Staram się skombinować jakiś używany aparacik do cykania...aż szkoda że uwieczniać tego co się dzieje Myślałam o canon powershot s5is albo sx10is macie jakieś opinie albo inne propozycje?
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 16/03/2017 09:38 #50042

Niestety nie pomogę, ale canon'y to raczej dobry sprzęt. Można też poszukać jakiegoś nikona, ale co do konkretnych danych to już nie doradzę. Ja pykam smartfonem - ot takie czasy, aparaty w nich coraz lepsze (w wiodących flagowcach).
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 17/03/2017 16:18 #50046

Wcześniej też robiłam smartfonem, ale chciałabym popstrykać jakieś ładniejsze fotki

Jak na razie mam na głowie sprzedaż 3 Pawiczek, zerknijcie na giełdę
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 23/03/2017 09:46 #50075

Chyba coś z tego będzie?

youtu.be/1Xbgh4_LZX0

Jak wcześniej samiec dał się głaskać, tak teraz dosłownie nie mogę włożyć ręki

• Ann
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 23/03/2017 09:52 przez Ann.
Za tę wiadomość podziękował(a): omega

Odp: Oczko w głowie 23/03/2017 12:06 #50076

Hehe 'głaskanie' w okresie tarła to imo dość odważny ruch Sam pamiętam jak samiczka mnie dziabnęła podczas gdy wykonywałem jakieś czynności pielęgnacyjne i ciut za blisko zbliżyłem się do ich strefy erogennej:) Zaznaczam, że nie należało to do przyjemnych przeżyć i raczej nie polecam.

Bardzo fajny filmik +1
Widzę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie zapomnij informować nas (...) o przebiegu sytuacji. Trzymam kciuki!
  • omega
  • Użytkownik
Za tę wiadomość podziękował(a): Ann

Odp: Oczko w głowie 23/03/2017 15:53 #50081

Teraz absolutnie nie próbowałam go głaskać!
Poza tarłem bez problemu głaskałam go po pysku, a teraz chciałam tylko przymocować lepiej grzałkę(chcę ich trochę bardziej zachęcić i pośpieszyć "proces") no ale poprawiałam ją kilkoma podejściami i zostałam udziabana i to nie raz
Ogólnie to owszem, bywa bolesne a nawet do krwi więc nie polecam

Będę dawać znać, bo miedziaki też czyszczą piasek więc z tego powodu musiałam zbudować takie coś

• Ann
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 23/03/2017 15:54 przez Ann.

Odp: Oczko w głowie 23/03/2017 17:13 #50091

Szkło akrylowe, przyssawki... sprytnie:) Jak wylęgną się młode nie zapomnij o prefiltrze na ssak.
  • omega
  • Użytkownik
Za tę wiadomość podziękował(a): Ann

Odp: Oczko w głowie 23/03/2017 21:44 #50098

Myślisz że wciągnie? Jest jakiś uniwersalny czy trzeba specjalnie dopasować?

Dzięki za radę, w weekend zakupię
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 24/03/2017 13:23 #50103

Pewnie! Szkraby są ciekawskie i jak zaczną pływać to na bank je wsyśnie
Ja korzystam z EHEIM PREFILTR (4004320) - głownie z powodu łatwości czyszczenia. Jak chcesz korzystać tylko przy tarle to wystarczy zwykła gąbka, którą kupisz za grosze w każdym akwarystycznym.

PS Nagraj filmik jak ją teraz będziesz zakładać :D Pawice na pewno się ucieszą
  • omega
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.25 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.