środa, sierpień 23, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Oczko w głowie
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Oczko w głowie

Odp: Oczko w głowie 22/05/2017 07:53 #50145

Zainteresowanie było ale głównie z daleka. Tak więc zdecydowałam się na zamiankę i mam parkę zeber albinosów Jak na razie jest super. Z jednej strony spokój a z drugiej wyścigi
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 23/05/2017 11:04 #50146

Ann napisał:
mam parkę zeber albinosów

Coś lubisz białasy w każdej postaci, przyznaj się
Ann napisał:
Z jednej strony spokój a z drugiej wyścigi

• omega
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 23/05/2017 11:04 przez omega.

Odp: Oczko w głowie 23/05/2017 16:42 #50147

Poszłam na całość A tak na serio to po prostu przypadek. Trafił się chętny, ale chciał zamianę. Ja i tak planowałam parkę zeberek normalnych (nawet nie wiedziałam, że są białe ), spodobały mi się no to jazda Kupię jednak chyba jeszcze jedną samiczkę, żeby może tej biednej dał trochę spokoju

Tak poza tym to mam następną ikrę pawiczek, ale boję się, że będzie jak ostatnio Okaże, się na dniach...

Po dwóch dniach wygląda tak:

Część jajeczek zrobiła się biała, w jednym miejscu malutka pleśń...
  • Ann
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 24/05/2017 16:17 przez Ann.

Odp: Oczko w głowie 25/05/2017 11:44 #50150

Moim zdaniem zebry świetnie nadają się do Pawic, i generalnie to chyba jedne z najlepszych survivalowców at all. Czekam za fotkami nowych białasów

PS Dodatkowa samiczka to dobry pomysł. Sam mam taką konfigurację. Dotarły się, i nie ma większych zgrzytów.
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 25/05/2017 13:20 #50151

Mała aktualizacja...jednak przecinki się wykluły Jest duużo pleśni ale między nią kilkadziesiąt drgających maluchów Pewnie nie przeżyją, ale ważne, że rodzice są "sprawni". Wina leży tylko po mojej stronie - złej wodzie.

Porobię foty zeberkom któregoś wieczoru. Po samiczkę pojadę pewnie w weekend tylko nie wiem gdzie...ostatnio w kilku sklepach kakadu w Warszawie była tylko jedna...
  • Ann
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 25/05/2017 13:21 przez Ann.

Odp: Oczko w głowie 25/05/2017 14:28 #50154

Jedź do Tapajos na Radzymińskiej. Mają sporo zeber i na 100% znajdziesz samicę.
  • Monika
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 25/05/2017 20:16 #50155

Fakt, zapomniałam o tym sklepie. Odwiedzę
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 11/06/2017 13:04 #50171

Ok, byłam w Tapajosie pierwszy i ostatni raz. Ciasno, duszno a ryb nie widać zza syfu...

W Diskusie była parka z małymi, więc odpada. W końcu udało się w Kakadu. Nabyłam 3 napalone małolaty i chyba dobrała się parka.

Poza tym okazało się, że nie miałam pary a dwa samce Nie umiałam rozpoznać płci albinosów i facet nawinął makaron na uszy, że niby ikrę mu składały nie raz... Odziwo Pan w Kakadu znał się na rzeczy i wyprowadził mnie z błędu. Większy agresor wylądował w drugim akwa a mniejszy dostał harem

A na deser pawice złożyły następną ikrę.
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 12/06/2017 14:40 #50173

Ann napisał:
Nabyłam 3 napalone małolaty ... Większy agresor wylądował w drugim akwa a mniejszy dostał harem

Żyć nie umierać Zrobiłaś mi tym dzień
Ann napisał:
A na deser pawice złożyły następną ikrę.

No i piknie, w końcu się uda. hope so
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Oczko w głowie 13/06/2017 11:53 #50174

No udało się nawet ładnie. Około 80 sztuk się wykluło. Nie wiem teraz czy oddzielić kamień czy stracić wszystkie za parę dni jak za każdym razem do tej pory
  • Ann
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.20 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.