wtorek, lipiec 23, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Moje Pielęgnice;)
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Moje Pielęgnice;)

Moje Pielęgnice;) 16/10/2007 15:04 #689

Witam!!!Wczoraj zakupiłem te piękne ryby a juz jutro beda juz w 240L:)Teraz zastepczo sa w 112L
  • jacekns
  • Użytkownik

O:Moje Pielęgnice;) 16/10/2007 15:26 #691

Witam Cię, Jacku, na forum Jako, że to galeria - dołóż chociaz z jedno zdjęcie

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

O:Moje Pielęgnice;) 16/10/2007 15:41 #694

A zakupilem piekne 2 pawiookie po 30cm kazda:

(dołożyłem zdjęcie - Rafał)<br><br>Edytowany przez: Rafal, w: 2007/10/16 17:10
  • jacekns
  • Użytkownik

O:Moje Pielęgnice;) 16/10/2007 17:14 #704

O konieczności szybkiej ewakuacji ryb do większego akwarium już napisałem Jackowi na priv

Ryby: imo pierwsza z lewej strony zdjęcia lepsza od drugiej - ta druga ma stosunkowo dużą głowę przy nieadekwatnym do jej wielkości ciele (tak przynajmniej wygląda na zdjęciu). Jeżeli to para, to możesz mieć z niej sporo radości, jeżeli nie - to może byc nieciekawie. Napisz więcej o rybach - skąd one, co o nich wie poprzedni właściciel itepe..

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

O:Moje Pielęgnice;) 16/10/2007 17:24 #706

Jeszcze jedno zdjęcie od Jacka:

Rafał

(edit: 2 kolejne, Rafał)<br><br>Edytowany przez: Rafal, w: 2007/10/16 18:14
  • Rafal
  • Administrator

O:Moje Pielęgnice;) 16/10/2007 18:11 #710

Rybki dużeeeee, ta jedna może trochę niedożywiona. Może uda się ją wyprowadzić. Jednak w twoim akwa widzę jeszcze inne galante rybki. Tak się zastanawiam...i... nie wiem jak Ci to powiedzieć, abyś się nie obraził (bo nie jest to w moim zamiarze), jednak nawet to twoje większe akwa, w moim mniemaniu, to nawet nie jest kotnik dla tak dużych ryb. Samo akwarium wydaje się być ładne. Życzę Ci jednak, aby przez tę wielkość przestrzeni życiowej, którą przeznaczasz dla pielęgnic, nie pokazały one swych wszystkich negatywnych zachowań, bo tych naturalnych nie masz co się doszukiwać. Przez trzymanie pawic w takich warunkach możesz szybko się zrazić do ich hodowli. Sam posiadam jedynie 450 litrów i tak naprawdę myślę, że jest to trochę mało. Zobacz sobie zdjęcia zamieszczone pod tym linkiem: pawiookie.pl/index.php?option=com_kunena...13&amp;catid=14. Pomimo wszystko życzę Ci powodzenia.<br><br>Edytowany przez: Echindorus, w: 2007/10/16 18:19

O:Moje Pielęgnice;) 16/10/2007 18:44 #711

Hmm zakupilem je wczoraj - mialem zakladac tanganike w 240L ale gdy zobaczylem te moje dwie \&quot;malutkie\&quot; rybeczki powiedzialem ze musze je miec....
  • jacekns
  • Użytkownik

O:Moje Pielęgnice;) 16/10/2007 18:48 #712

Wielkie dzieki dla Rafała za porady i za wrzucenie fotek. Juz w przyszlym tygodniu zaprezentuje moje 240L A co do pytania o rybki zadzwonił do mnie znajomy właściciel sklepu zoologicznego i powiedzial ze ma cos dla mnie... zawsze chcialem duze rybki z charakterem Pielegnice te sa z duzego chyba 600L zbiornika ktory jakis facet z zalem musial zlikwidowac. Nigdy nie byly agresywne wobec siebie wiec moze..... to parka...
  • jacekns
  • Użytkownik

O:Moje Pielęgnice;) 01/12/2007 15:04 #1978

dopiero zauważyłem że tam jeszcze coś małego na zdjeciu pływa, niesamowite moje by dawno pożarły heh
  • tratox
  • Użytkownik

O:Moje Pielęgnice;) 01/12/2007 15:57 #1979

Sam byłem tym faktem zdziwiony i zaskoczony... w tym zbiorniku ryby byly tylko chwilowo... Może nowe otoczenie wtedy tak na nie wpłynęło, że nie miały ochoty na małe rybki
  • jacekns
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.23 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.