wtorek, listopad 21, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności.
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności.

Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 09/07/2008 20:49 #10493

Na prośbę Flexa zakładam niniejszy temat, miałem zamiar zrobić to jak wrócę z urlopu po 27 lipca ale wtedy faktycznie może być już dość późno.

Data planowanego zjazdu to 01 - 03 sierpnia 2008,
Miejsce: Ruciane Nida

Zainteresowani niech potwierdzają swe przybycie w tym wątku, z informacją o składzie osobowym i preferencjhach mieszkalnych (namiot/twardy dach).

Potwierdzona obecność pozwoli nam zaplanować sprawy kulinarne.

Zaznaczam jednak, że nie będzie najmniejszych problemów z zakwaterowaniem, jeżeli ktokolwiek zdecyduje się na przyjazd w ostatniej chwili i nie zdąży potwierdzić obecności w tym wątku. I bez tego wszyscy są mile widziani.

Dla niezorientowanych szczegóły w tym wątku:

www.pawiookie.pl/index.php?option=com_ku...10&limitstart=50

Na cwilę obecną potwierdzam obecność moją (1 os), Rafała (1 os) i Kamila (2 os).

Marek
  • King
  • Moderator
Ostatnio zmieniany: 28/07/2008 18:10 przez King.

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 09/07/2008 20:54 #10498

melduję od Flex'a 2 osoby wybieramy namiot
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 09/07/2008 21:00 #10500

Ja też zapisuję się na listę obecności. Proszę mnie wpisać jako Paweł Świtałowski czy jak kto woli klata Zabieram szczoteczkę, kąpielówki i takie tam... Ja wybieram łono natury:P

Paweł.
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Ostatnio zmieniany: 09/07/2008 21:04 przez klata1981.

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 09/07/2008 21:12 #10507

Ja też melduje swoją obecność sztuk 1:) .Prześpię się w aucie(nie lubię namiotów)
  • maryś
  • Użytkownik

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 09/07/2008 23:53 #10527

King napisał:
... Na chwilę obecną potwierdzam ... i Kamila (2 os)...

Jak najbardziej. Mam nadzieję, że nic mi nie wypadnie nieplanowanego. Jakby znalazł się twardy daszek, to bym był zadowolony. Auto też bedzie rozwiązaniem jakby coś . Nie mogę się doczekać...
Pozdrawiam.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 10/07/2008 00:00 #10529

King napisał:
(...) Rafała (1 os)(...)

Potwierdzam dla porządku. Mi wsio ryba gdzie będę spał, może być i pod gołym niebem, byle nie lało

Zresztą - ktoś tu mówił o śnie?

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 10/07/2008 07:23 #10533

Przestańcie z tymi samochodami;) , toż dom tam stoi, a w nim 70 m kw płaskiej powierzchni poziomej. Zmieścimy się

Marek
  • King
  • Moderator

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 10/07/2008 17:17 #10556

Ja niestety nie będę mógł pojechać . Mieszkam w Krakowie, nie wiem gdzie jest miejscowość o której mówicie, a poza tym jestem niepełnoletni . A nawet jeśli mógłbym, to pozostaje zgoda rodzica, a tutaj niestety jak zwykle problem .

Zresztą, nawet jeśli nawet to jesteście trochę za starzy dla mnie . Poza tym, sam Rafał powiedział wprost: kto ma zamiar spać xD?

Pozdrawiam,
życzę miłej zabawy,

Mike
  • Mike
  • Użytkownik

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 17/07/2008 15:18 #10675

Potwierdzam uczestnictwo w zlocie, miejsce spoczynku dowolneB) .
Pzdr A
  • 1andy1
  • Użytkownik

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 18/07/2008 21:55 #10722

1andy1 napisał:
Potwierdzam uczestnictwo w zlocie, miejsce spoczynku dowolneB) .
Pzdr A

No Ty Andrzej musisz być, nie ma innej opcji, w końcu będziesz moim...

Dodane 19.07.2008

Już mogę powiedzieć ze na 60 % mam załatwione zastępstwo w pracy. Jeszcze jedną osobę muszę załatwić i heja

Paweł.
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Ostatnio zmieniany: 19/07/2008 14:56 przez klata1981.
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.