wtorek, maj 30, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności.
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności.

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 19/03/2009 20:50 #19582

dowódcy forum. A może by tak robić już listę obecności na zlot co? Niby czas jest ale potem będzie może jednak za późno, że się za to zabraliśmy i mało ludzi się zjawi.

Paweł
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Ostatnio zmieniany: 19/03/2009 22:03 przez klata1981.

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 19/03/2009 22:10 #19584

Tylko Paweł trzeba mieć miejsce i datę chociażby wstępną do tego nawet człowiek tak elastyczny jak ja, znając datę i miejsce, nie może przewidzieć co w wakacje (bo chyba wtedy planujemy coś?) będzie o tej porze dnia i nocy robił
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 19/03/2009 22:17 #19585

Wtedy właśnie, ta osoba będzie na zlocie . Więc wiadomo...
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 20/03/2009 08:24 #19594

Maaaarrrkkuuuuuuuu... jesteś tam?

Paweł

(Co to za post Paweł ? Przyjdzie czas, to organizacja ruszy pełną parą. Nie popędzaj nikogo, bo się ktoś pomyli / kamyllo2)
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Ostatnio zmieniany: 20/03/2009 10:20 przez kamyllo2.

Odp:Pierwsze światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiokie.pl - lista planowanych obecności. 20/03/2009 11:53 #19598

Jestem, jestem, dajcie mi trochę czasu, to założe stosowny wątek, na razie własnym czasem nie dysponuję i tak będzie pewnie do połowy kwietnia lub maja. Z resztą na razie nie służy nam pogoda, a spodziewamy się przecież tylu uczestników, że bez namiotów tym razem się nie obejdzie;)

Jeszcze chwilka cierpliwości, a potem będę do waszej dyspozycji.

Marek
  • King
  • Moderator
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.