niedziela, wrzesień 24, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Użytkownicy
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Użytkownicy

Użytkownicy 08/11/2007 23:18 #1157

Powinienem się oficjalnie przywitać na "nowej ziemi", co czynie: Witam wszystkich.
Niektórzy znają mnie z paletkowych stron, paletkami zajmuje się na II etacie no i mam te "paskudy", które wy trzymacie . Może kiedyś je pokażę, jak zrobię akwarium w domu (zaleje, od 2 miesięcy stoi suche).
Czy gdzieś znajdę informacje o użytkownikach forum ?
kazik

(poprawiłem tytuł posta. Rafał)
  • kazik
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 19/01/2009 13:10 przez kamyllo2.

O:Użytkownicy 09/11/2007 14:56 #1171

Kazik w zasadzie nie Jakoś nie ma miejsca aby powiedzieć \"dzień dobry' i napisać kilka słów o sobie. Miejsce chyba się właśnie pojawiło
Ja jestem podglądaczem i kibicem Nie mam ani paletek ani oskarów, choć te drugie będę kiedyś miała na 99,9% (muszę jakieś pole manewru zostawić ) W domu mieszczą się dwa zbiorniki - 45 litrów z kąsaczowcami i kreweciami i 112 z namiastką Malawi od niedawna bo to tez mały zbiorniczek. Do tego dwie kotki i niedługo mały szkrab, który pewnie przysłoni na jakiś czas wszystko inne

(poprawiłem tytuł posta. Rafał)<br><br>Edytowany przez: Rafal, w: 2007/11/11 12:30
  • Monika
  • Użytkownik

O:Użytkownicy 11/11/2007 12:35 #1187

Faktycznie, nie ma takiego miejsca - niech więc to się takim stanie.

Rafał, nawrócony na oskary po blisko dwuletniej zabawie z paletami (szanuję je, bo nauczyły mnie bardzo wiele).

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

O:Użytkownicy 11/11/2007 22:58 #1196

Skoro się stało

Małgosia ... Ryby pojawiły się w moim życiu dość nagle i nieoczekiwanie :
-dwie pielęgnice \&quot;no name\&quot;, bo nie pasują do nich żadne imiona
-zbrojnik Glonek
-trzciciak Czesiek
-dwie kotki
-dwa psy... jeden od wczoraj

pozdrowionka dla użytkowników od nas wszystkich
  • Nemi
  • Użytkownik

O:Użytkownicy 18/11/2007 21:45 #1610

Tomek-obserwator,pochłaniacz wiedzy na temat oscarów.
Śledzę to forum prawie od początku jego istnienia.
I...Po około roku przygody z pyszczakami ,przebudowa akwarium i od tygodnia mam
sześć małych pielęgnic 4-5cm odmiany red oscar
  • TOMEK
  • Użytkownik

O:Użytkownicy 01/12/2007 14:42 #1977

Witam serdecznie...właściwie jestem z zamiłowania akwarystą, lubię dobrą książkę, w zasadzie jestem domatorem. Wyłączając czas pracy zawodowej i ten poświęcony rodzince:laugh: , to gapię się w akwarium, a jak mnie już bardzo oczy bolą, to trochę czytam i idę spać
Ostatnio zmieniany: 08/12/2007 15:30 przez Echindorus.

Odp: Użytkownicy 02/01/2008 21:00 #2799

Witam wszystkich !
Moje prawdziwe imię to Michał, mam 16 lat (niedługo skończę 17 ^^)mieszkam w Krakowie. Obecnie uczę się w liceum. Lubię czytać książki, słuchać muzyki i rysować. Interesuję się akwarystyką od najmłodszych lat. Posiadałem kiedyś małe akwarium w wieku 7 lat, zwykłe 50l, co do obsady to nie warto mówić . Parę lat po jego zlikwidowaniu i poczytaniu w różnych książkach dowiedziałem się jakie popełniłem błędy:lol:. No ale cóż, kto ich nie robi na początku.
Moimi ulubionymi rybami są pielęgnice . Uwielbiam je za ciekawe zwyczaje, niewiarygodną ilość barw i kształtów. Szczególnie ukochałem sobie Pielęgnice pawiookie . Chciałem je mieć od samego początku. Od kiedy dowiedziałem o ich różnorodności w ubarwieniu pokochałem je jeszcze bardziej. Do moich ulubieńców należą także Skalary, Paletki, Księżniczki z Burundi, Tropheusy, Channy i wiele innych dużych ryb.
Lubię duże zbiorniki, gdzie można dać baaardz duże pole do popisu .
Narazie jestem w fazie zbierania informacji (nie chcę popełnić żadnego błędu przy urządzaniu zbiornika) , nie mogę sobie pozwolić na żaden zbiornik - nie mam miejsca. Będę raczej głównie na tym forum obserwatorem niż aktywnym użytkownikiem .

Mam nadzieję, że się polubimy,

Pozdrawiam,

Mike
  • Mike
  • Użytkownik

Odp: Użytkownicy 02/01/2008 21:35 #2801

Wcześniej jakoś mi umknęło więc teraz to czynię
Krzysiek, student 2 roku z Krakowa (dokładniej z okolic ale Zielonki to prawie jak Kraków ).
Do pawiookich przekonał mnie zbiornik Rafała (śledzę jego wątek od początku na forum o dyskach). Sam kiedyś miałem dyski ale brak czasu (czytaj lenistwo ) przesądził o ich losie....
pozdrawiam wszystkich zarażonych oskaromanią (toć to prawie jak mała sekta nam się zrobiła )
  • masta
  • Użytkownik

Odp: Użytkownicy 04/01/2008 02:57 #2829

Witam, nazywam sie Magda, od jakiegos czasu jestem cichym podgladaczem forum.
Obecnie mieszkam w Stanach, mam 4 mlode pawcie, i to miedzy innymi za sprawa \&quot;wirusa\&quot;- biale tygrysy;)
Niedlugo wkleje zdjecie moich pupili
  • Magda
  • Użytkownik

Odp: Użytkownicy 31/05/2008 22:06 #8240

Witam Wszystkich !!!!

Od jakiś 10 minut stałem się użytkownikiem tego forum. W zasadzie zastanawiam się dlaczego dopiero od 10 min ? No ale zawsze lepiej późno niż wcale. Po długim medytowaniu zdecydowałem się właśnie na hodowlę pawiookich piękności. Mam nadzieję że wiedza zgromadzona na portalu przełoży się na zdecydowanie lepsze warunki w moim akwarium.

Pozdrawiam raz jeszcze
Mottle
Łódź
  • Mottle
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.23 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.