poniedziałek, lipiec 24, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności.
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności.

Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 16/04/2009 14:56 #20569

Jeżeli nic nie stanie nam w nagłej przeszkodzie, to:

Data planowanego zjazdu to od 05.06 wieczorem (piątek) do 07.06 przed południem (niedziela),

Miejsce: Ruciane Nida

Zainteresowani niech potwierdzają swe przybycie w tym wątku, z informacją o składzie osobowym i preferencjach mieszkalnych (namiot/twardy dach). Ponieważ ilość miejsca pod twardym dachem jest stosunkowo ograniczona, to pierwszeństwo w przydzielaniu miejsc tamże dzielone będzie wg kolejności zgłoszeń.
Mam nadzieję, że pogoda nie przeszkodzi w naszych planów namiotowych.

Ponieważ kwaterujemy u mnie na działce, to koszty kwaterunku nie występują.

Co do wyżywienia, to pytanie do Kamila: możemy również w tym roku na Ciebie liczyć? Poza tym każdy deklarujący może zabrać co nieco stałego i płynnego ze sobą

Potwierdzona obecność pozwoli nam zaplanować sprawy kulinarne.

Pełnoletniość uczestników obowiązkowa;)

Marek
  • King
  • Moderator
Ostatnio zmieniany: 16/04/2009 15:00 przez King.

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 16/04/2009 15:13 #20570

a jaki miesiąc? aaaaa czerwiec. kurcze to mi nie pasuje

Paweł
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Ostatnio zmieniany: 16/04/2009 15:16 przez klata1981.

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 16/04/2009 15:19 #20571

klata1981 napisał:
a jaki miesiąc? aaaaa czerwiec. kurcze to mi nie pasuje

Paweł

Urlop bierz już teraz, a nie będziesz marudził Ja jutro idę zaklepać wolne na piątek i sobotę, niniejszym potwierdzam obecność swoją, być może z osobą towarzyszącą (pełnoletnią )

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 16/04/2009 15:22 #20572

tu nie chodzi o urlop. już w tym akurat czasie mam zaplanowany inny zlot, zlot mercedesów koło Czaplinka. kurde ale zbieg terminów. 5,6,7 Jeśli to było by w innym dogodnym terminie to bym mógł być ale tamten zlot planowałem już dużo wcześniej. Przepraszam chłopaki
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Ostatnio zmieniany: 16/04/2009 15:23 przez klata1981.

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 16/04/2009 15:29 #20573

Możecie liczyć na obecność moją i mojej małżoneczki. Na sprawy kulinarne także . Ilość zgłoszeń, tych potwierdzonych będzie dla mnie tylko znakiem, co do tonażu . Preferencje lokalowe... hmm... dach bym stały wolał .
Ale napięcie grafiku się robi. Niemal prosto z Rucianego będziemy śmigać do Puław na kilka dni... da się radę.
Klata... weź przestań. Znów będziesz potem marudził... ehhh. . Nie, no spoko, jak wolisz meśki od nas..., ale my się nie obrażamy tak łatwo, nie? Hihihi
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 16/04/2009 15:31 #20574

Nie mogę tak...tamten zlocik już wcześniej zaplanowałem. Nie to, że nie lubię, nie mów tak Kamil kurde akurat takie same terminy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paweł
Paweł

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 16/04/2009 15:34 #20575

Rafal napisał:
... niniejszym potwierdzam obecność swoją, być może z osobą towarzyszącą (pełnoletnią )...

A to nie miało brzmieć:

"... niniejszym potwierdzam obecność swoją, z osobą towarzyszącą (być może pełnoletnią )"

Aż mi się humorek poprawił .
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 16/04/2009 15:52 #20577

kamyllo2 napisał:
Rafal napisał:
... niniejszym potwierdzam obecność swoją, być może z osobą towarzyszącą (pełnoletnią )...

A to nie miało brzmieć:

"... niniejszym potwierdzam obecność swoją, z osobą towarzyszącą (być może pełnoletnią )"

(...)

Właściwie tak też by dało radę

Ale cii.. I wróćmy do tematu, to poważne zapisy są, fantazje później

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 16/04/2009 15:57 #20579

Rafał, fuknięcie/prychnięcie zrozumiałem . Nie ma co, nawet nie mogę się wpienić za ochrzan . Post był mało merytoryczny... chyba ?
Wracając do tematu (cii).
Paweł, żartuję. Jak nie możesz być, to trudno. Szkoda. Sam mam tylko nadzieję, że nic mi nie wypadnie w tym czasie.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 16/04/2009 16:01 #20580

Przykro mi najmocniej.

Paweł
Paweł

Wygenerowano w 0.23 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.