poniedziałek, lipiec 24, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności.
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności.

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 21/01/2010 20:36 #25799

tuptus napisał:
Mogło by być cieplej niż ostatnio, mimo że był koniec lata na zlot jechałem jak zimą,

Dżizas, Piter,

przeginasz, byłem tam jakoś dwa tygodnie temu, przy i 18 st. C i wcale nie było zimno. Wiśnióweczka, dwa drewka do piecyka i heja.

W tym roku musimy pojechać tak na jeden dzień dłużej. Gdy kolega kniazia Jurija, Pan Kac, odpuści, to o i jakieś atrakcje można by się postarać: żagle, kajaki, czy wędkowanie grupowe, albo wyjazd do Galindii, czy Kadzidłowa, że o spływie Krutynia nie wspomnę. Bliżej wiosny założę odpowiedni wątek...

Marek
  • King
  • Moderator

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 21/01/2010 22:42 #25803

Zaraz tam kac. Mały blue screen, ot co.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Drugie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 21/01/2010 23:36 #25807

kamyllo2 napisał:
Zaraz tam kac. Mały blue screen, ot co.

Ekran śmierci
Twój OS już nigdy nie będzie taki sam

King napisał:
tuptus napisał:
Mogło by być cieplej niż ostatnio, mimo że był koniec lata na zlot jechałem jak zimą,

Dżizas, Piter,
przeginasz, byłem tam jakoś dwa tygodnie temu, przy i 18 st. C i wcale nie było zimno. Wiśnióweczka, dwa drewka do piecyka i heja.

Marek

Narzekałem tylko na dojazd bo trafiłem fatalnie.
Ale jak już dojechałem to szybko się przekonałem że warto było ślizgać się na drodze
Co do atrakcji to zawsze można coś wykombinować, jestem jak najbardziej za
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.