wtorek, maj 30, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności.
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności.

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 01/07/2010 22:19 #28031

King napisał:
Ja tam od sobotniego przedpołudnia, do niedzielnej "wizyty" na OIOM-ie mam same migawki, ...

Ja też zauważam coraz więcej ubytków pamięci. Jak mi żonka opowiada, co jakiś czas, o tym co się działo, to miewam wrażenie, że chyba nie cały czas tam byłem ...
Proszę zatem o niekoniecznie poważne potraktowanie wszystkiego co tam robiłem i mówiłem ...
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 01/07/2010 22:26 #28034

King napisał:
subek napisał:
Ee co wyście tam robili?

Ee, a coś taki ciekawski?

Marek

Po porostu nie codziennie widzi się gościa z wenflonem i kroplówką na imprezie
  • subek
  • Użytkownik

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 01/07/2010 22:53 #28039

kamyllo2 napisał:
Proszę zatem o niekoniecznie poważne potraktowanie wszystkiego co tam robiłem i mówiłem ...

Nie Ty jeden
Czasami się zastanawiam czy po takim zlocie jak wejdę na forum to mój nick nie będzie wykasowany i wszystkie posty zlikwidowane
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 01/07/2010 23:52 #28042

Ale fajnie,
co kolejny post to wzrasta we mnie poczucie straty, znaczy żalu, że mnie nie było...ominęła impreza.
Działo się...
  • 1andy1
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 02/07/2010 20:27 przez 1andy1.

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 28/06/2011 21:28 #37109

W kwestii przypomnienia jak to było rok temu - oczywiście bezemnie a przypominać będziecie sobie Wy
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ
Wygenerowano w 0.17 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.