wtorek, październik 16, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności.
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności.

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 20/06/2010 16:23 #27900

King napisał:
Dla Andrzeja z racji jego nocnych, aspołecznych planów wokalnych, zgodnie z prośbą, uszykuje namiot, chociaż jak znam jego i Tuptusia, to istnieje szansa, że wylądują w nim obaj

Marek

Jak mam to rozumieć?
Będę spał tam gdzie upadnę
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 21/06/2010 02:40 #27915

Ingerencja cenzorska oczywista, gdyż cytowanego posta-u nie widać...
Oczywistym jest, że musiał tu ingerować cenzor , mój ulubiony cenzor Kamil...
Jeśli jest inaczej, to zwracam dwa złote które stawiam przeciwko dwu talarom ze szczerego złota.

(umoczyłeś dwa zyle/kamyllo2)
  • 1andy1
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 21/06/2010 05:37 przez kamyllo2.

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 24/06/2010 18:43 #27944

Wypadło mi w piątek ważne spotkanie w PIWie, dlatego będę z żonką najwcześniej około 20:00. Wytrzymacie głodomory? .... Zjecie sobie po jabłuszku, tylko mi się nie opychać nie wiadomo czym, bo ktoś musi mięcho zjeść. Sam nie dam rady ....

----------

Odświeżam...

Dotychczasowa lista wykazujących chęć spotkania na trzecim światowym dorocznym spotkaniu użytkowników portalu pawiookie.pl:
Wg kolejności zgłoszeń:

King = 1
Rafal + 1 = 2
kamyllo2 + 1 = 2
Flex + 1 = 2
klata1981 = 1
tuptus = 1
1andy1 = 1
Olo70 = 1
marcin_d = 1
Rysiek = 1

Razem: 13....

Ma się rozumieć, że jest to lista luźna. Czyli nie jest to deklaracja i nikt nie będzie obecności sprawdzał, a nieobecnych surowo karał . Miło, że grono powiększa się z roku na rok. Mam nadzieję, że wszyscy przybędą. Fajnie byłoby, gdyby pojawił się też ktoś spoza niej w dotychczasowym wyglądzie. Wahających się jeszcze zachęcam do przyjazdu. Zlot już jutro .
Są chętni?
  • kamyllo2
  • Moderator
Ostatnio zmieniany: 24/06/2010 22:31 przez kamyllo2.

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 24/06/2010 22:11 #27946

andy odpadł niestety z tego co mi oficjalnie wiadomo. a szkoda bo lubie chłopa.

paweł
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 24/06/2010 22:58 #27947

To szkoda. Może jednak się zdecyduje przybyć...?
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 25/06/2010 01:14 #27948

O której jest oficjalne otwarcie?
Marek wrzuciłbyś dokładną mapkę dojazdową
  • tuptus
  • Użytkownik

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 25/06/2010 09:39 #27949

tuptus napisał:
O której jest oficjalne otwarcie?

Ciepła wędzona rybka zamówiona na 18.00, ja z Flexem powinniśmy byc najpóźniej o 15.00, więc od tej pory można się zjeżdżać, będzie co robić: materace trzeba nadymać, basen postawić, wody napiścić.... Tak więc im prędzej tym lepiej, choć oficjalne otwarcie koło 18.00

tuptus napisał:
Marek wrzuciłbyś dokładną mapkę dojazdową

Nic z tego, w robocie jestem i możliwośdci działania w systemie mam tu mocno ograniczone.
Pozostaje Wam mapa papierowa, nawiogacja lub "koniec języka za przewodnika".

Marek
  • King
  • Moderator

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 26/06/2010 15:12 #27955

Co tam słychać na zlocie?
  • 1andy1
  • Użytkownik

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 27/06/2010 10:39 #27958

żyjecie???
  • Paweł M
  • Użytkownik

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 27/06/2010 18:39 #27959

Żyjemy chociaż niektórzy wyglądali jakby mieli zejść z tego świata
  • tuptus
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.20 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.