środa, sierpień 15, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności.
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności.

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 27/06/2010 23:33 #27973

Teraz z mojej strony, trochę chaotycznie

Po pierwsze: 'Jurij czemu nie przyjechałeś?' (na foto Aga, ta Flexowa )

Moja mordeczka (wędzona channa micropeltes)

Na trzeźwo się nie dało wytrzymać (Flex)

Luri dzięki za ciacho!

Zawsze czujny moderator King:

Mieszkaliśmy w willi z basenem swoją drogą nie wiem co wprawiło Kinga w takie zdumienie...

Klata na zlocie pokazał nie tylko klasę ale także swoją klatę

Koszulka pawiookie.pl kolekcja lato 2010:

Wszyscy zadowoleni

Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy.
  • Flex
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 27/06/2010 23:34 przez Flex.

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 27/06/2010 23:52 #27974

Flex napisał:
(...)
Klata na zlocie pokazał nie tylko klasę ale także swoją klatę (...)

Ile tylko mógł

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 28/06/2010 09:34 #27976

I my szczęśliwie dojechaliśmy do domu, dzięki za fajną imprezę i miłe towarzystwo.
  • Olo70
  • Użytkownik
Kocham wolność i kobiety, pracę w d...e mam niestety....

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 28/06/2010 10:26 #27977

Super. My też dotarliśmy szczęśliwie. Wpadłem w małą pętlę czasową i front robót, ale wkrótce też coś dorzucę.
Było super.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 28/06/2010 12:42 #27980

kamyllo2 napisał:
(...)ale wkrótce też coś dorzucę.
(...)

Cykał, widziałem Z szamańskimi figurami, żeby dobrze wyszło

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 28/06/2010 16:10 #27985

też dojechałem w całym kawałku,trochę zmarnowany ale bardzo zadowolony .Będzie co wspominać Naprawdę udany zlot i dziękuje wszystkim których poznałem
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek Rycharski

youtu.be/QZ9rgR5PpRM
Ostatnio zmieniany: 28/06/2010 16:12 przez Rysiek.

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 28/06/2010 16:55 #27986

nauka strzelania

assasin creed

ja tam byłem trzeźwy

chodź troszkę zmęczony

po ok 1500 strzałach trafiony zatopiony

czopka i polar oryginał, szkoda, że nie "robią" spodni, gaci oraz dla kobiet staniczków firmowych ( kurde zęby to ja pokazałem jak królik )

a na koniec przyskakał kolega skakun

paweł
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Ostatnio zmieniany: 28/06/2010 17:07 przez klata1981.

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 28/06/2010 22:03 #27993

klata1981 napisał:
(...)
a na koniec przyskakał kolega skakun
(...)

Kolega dla skakuna:

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 28/06/2010 22:50 #27995

Ten znów zaczyna .
Pokaż te mrówki wreszcie ....

Chaotycznie:...

• kamyllo2
  • Moderator

Odp:Trzecie światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl - lista planowanych obecności. 28/06/2010 23:12 #27996

kamyllo2 napisał:
Ten znów zaczyna .
Pokaż te mrówki wreszcie ....(...)

Mrówki bez szaleństwa - trza jakąś blendę zmontować i poświęcić weekend, a nie pół godziny

Parę sztuk poniżej:

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Wygenerowano w 0.23 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.