wtorek, maj 30, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

MUZA której słuchacie :)
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: MUZA której słuchacie :)

Odp: MUZA której słuchacie :) 06/12/2016 16:47 #49965

tylko eska

Odp: MUZA której słuchacie :) 23/03/2017 17:18 #50092

Soen - Lykaia. Cały album jak i poprzednie polecam!
  • omega
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 23/03/2017 17:21 przez omega.

Odp: MUZA której słuchacie :) 23/03/2017 19:02 #50095

• tuptus
  • Użytkownik
  • :)
Ostatnio zmieniany: 23/03/2017 19:04 przez tuptus.

Odp: MUZA której słuchacie :) 23/03/2017 21:35 #50096

Czy przypadkiem nie dzieje się tu nic dziwnego z wrzucaniem filmików i linków? Teraz nic nie widzę i przy wrzucaniu filmiku miałam problem :/ I mojego dawniej wrzuconego też już nie widać...Przepraszam, że tu ale nie wiem czy to u mnie coś nie tak czy z forum...
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: MUZA której słuchacie :) 24/03/2017 09:37 #50101

@up
Wszystko jest ok. Fakt, że dając link do YouTuba forum odpala odtwarzacz na samej stronie (nie przenosi na YT bezpośrednio). Co za tym idzie, może masz wyłączone jakieś wtyczki, flasha, w przeglądarce - i dlatego nic Ci się nie wyświetla.

PS1 Przez smatrfona też nie widzę lub mam komunikat, że nie obsługuje wtyczki, ale na PC jest wsio ok.
PS2 Tuptus dawaj jakieś foty co tam w Twoim baniaku się dzieje bo plany były zacne, a realizacja coś zwolniła - opierdzielasz się
  • omega
  • Użytkownik
Za tę wiadomość podziękował(a): Ann

Odp: MUZA której słuchacie :) 24/03/2017 11:52 #50102

U mnie mój link z filmikiem przenosi mnie na youtuba. A przy powyższym poście Tuptusia nic nie widzę Korzystam z zastępczego lapka z Linux Ubuntu....może to dlatego. Te oprogramowanie ma wszystko czego nie potrzeba W weekend odpalę normalnego i wtedy zobaczę

EDIT:
Problem wyjaśniony. Na normalnym Windowsie wszystko widzę. I stwierdzam, że nasze gusta muzyczne się różnią...
  • Ann
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 27/03/2017 13:11 przez Ann.

Odp: MUZA której słuchacie :) 04/04/2017 08:25 #50121

Ann napisał:
A przy powyższym poście Tuptusia nic nie widzę Korzystam z zastępczego lapka z Linux Ubuntu....może to dlatego. Te oprogramowanie ma wszystko czego nie potrzeba :

Korzystam z linuxa od 5 lat albo więcej i nie zamierzam zmienić, nie tykam okienkowego badziewia bo szybciej łapie syfy niż zasmarkane dzieci w przedszkolu
omega napisał:
PS2 Tuptus dawaj jakieś foty co tam w Twoim baniaku się dzieje bo plany były zacne, a realizacja coś zwolniła - opierdzielasz się

Zrobiłem regalik na dwa baniaki 200x60x45h w kotłowni i tam przeniosę swoje wygłupy akwarystyczne.
W dużym zawitała kolorowa CA żeby było ładnie i przyjemnie dla oka
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)
Ostatnio zmieniany: 04/04/2017 08:29 przez tuptus.

Odp: MUZA której słuchacie :) 05/04/2017 09:32 #50122

tuptus napisał:
Zrobiłem regalik na dwa baniaki 200x60x45h w kotłowni i tam przeniosę swoje wygłupy akwarystyczne.
W dużym zawitała kolorowa CA żeby było ładnie i przyjemnie dla oka

No i pasuje, chciałbym mieć chociaż jeden taki baniaczek...
Może głupie pytanie, ale co masz na myśli pisząc "kolorowa CA"?

A w temacie
Ann napisał:
...stwierdzam, że nasze gusta muzyczne się różnią

No to pokaż jak bardzo
  • omega
  • Użytkownik

Odp: MUZA której słuchacie :) 07/04/2017 15:16 #50124

No dobrze sam tego chciałeś

Zawsze pozostanę wierna klasykom z właściwie jeszcze lat 90tych

A 9 lat później jako szalona nastolatka skakałam przy tym:

Polecam tego Pana:

Teraz takiej muzyki nie ma. Na dyskotekach, bez "wspomagaczy" nie da się bawić. W tamtych czasach ludzie jeździli na dyskoteki, bardziej dla muzyki. Teraz wystarczy żeby "napier...ło" w głośniki. Na drugi dzień i tak nikt nic nie będzie pamiętał

Tak więc na codzień jakaś radiowa muzyczka, która po miesiącu się nudzi. Np.:
  • Ann
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 07/04/2017 15:19 przez Ann.

Odp: MUZA której słuchacie :) 12/04/2017 12:34 #50126

Tragedii nie ma No i video do "Destination calabria" zacne
  • omega
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.