poniedziałek, lipiec 24, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl

Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 16/04/2011 22:45 #35052

Będzie coś w tym roku, kiedy i gdzie??
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)
Ostatnio zmieniany: 16/04/2011 22:48 przez tuptus.

Odp:Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 17/04/2011 08:44 #35053

Światowe tzn że przyjeżdża ktoś spoza Polski??

A tak na serio dobrze byłoby wiedzieć wcześniej coby się można było przygotować do ewentualnego przyjazdu
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 17/04/2011 09:09 #35054

Zgłaszam swoją gotowość do przyjazdu, prawdopodobnie w wersji 1+1. Gdzie - sprawa otwarta, chętnie wysłucham propozycji. Wskazane miejsce nieco odludne, mieszczące spokojnie wszystkich, którzy przyjadą. Niezbędny dostęp do bieżącej wody i miejsce gdzie można rozstawić się z kramem do gotowania/pieczenia etc. Pomysły dzikie, typu survival lub koczowanie na lądowisku helikoptera na dachu szpitala również będą rozważone

Ze swojej strony proszę jedynie o planowanie z wyprzedzeniem - jestem w trakcie specjalizacji i mój rozkład zależy od zbyt wielu osób, próbujących organizować mój czas.

Chętnych na przyjazd również proszę o meldowanie się w tym wątku.

Datę wyznaczają Ci, którzy mają do zaproponowania miejscówkę.

Rafał

PS Wątek przyklejam.
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 17/04/2011 10:33 #35056

corleone napisał:
Światowe tzn że przyjeżdża ktoś spoza Polski??

Jeżeli tylko zechce, każdy jest mile widziany.

Rafal napisał:

Zmój rozkład zależy od zbyt wielu osób, próbujących organizować mój czas.

Mam identyczny problem, niestety, dlatego mimo iż temat chodził mi po głowie juz kilka razy, to nie odważyłem się go zagaić z tej właśnie przyczyny. Miejscówkę proponuję standardową jak co roku - sprawdziła się. Termin? Postaram się dopracować, ale myśle, że gdzieś w drugiej połowie czerwca. Szczegóły umiejscowienia i terminu pozwólcie, że podam jak już uda mi się go mniej więcej ustalić.

Rafał zacznij uzupełniać apteczkę...

Marek
  • King
  • Moderator
Ostatnio zmieniany: 17/04/2011 10:35 przez King.

Odp:Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 17/04/2011 10:54 #35058

Jak coś mogę zaoferować miejsce u mnie na stawach, cisza spokój, za płotem rezerwat przyrody, jest gdzie usiąść, można zrobić ognisko, jest grill, wędkę też można zarzucić jak ktoś ma ochotę
  • subek
  • Użytkownik

Odp:Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 17/04/2011 11:06 #35059

subek napisał:
wędkę też można zarzucić jak ktoś ma ochotę

jesiotra złapię?

ja się piszę na zlocik gdziekolwiek będzie. Chyba kobita mnie puści
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 17/04/2011 11:46 #35060

Powinny jakieś jeszcze zostać, ale grubą żyłkę załóż bo po półtora metra mają
  • subek
  • Użytkownik

Odp:Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 17/04/2011 12:37 #35061

Mi pasuje każda miejscówka w Polsce i praktycznie każdy termin, najwyżej będzie urlop na żądanie

King napisał:
Rafał zacznij uzupełniać apteczkę...

Marek

ROTFL!!! Marku musisz potrenować wcześniej
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 18/04/2011 18:41 #35079

subek napisał:
Jak coś mogę zaoferować miejsce u mnie na stawach, cisza spokój, za płotem rezerwat przyrody, jest gdzie usiąść, można zrobić ognisko, jest grill, wędkę też można zarzucić jak ktoś ma ochotę

Miejscówkę Marka znamy - możesz coś, Subek, napisać więcej? Gdzie dokładnie? Jak z wodą (pitną i myjną?). JAk z noclegiem - namioty czy coś więcej? Etc..

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Czwarte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 19/04/2011 11:11 #35084

Miejsce około 30km na zachód od Poznania, woda jest ale ze studni głębinowej. Co do spania mogę zarezerwować pokoje w pobliskim hotelu, ewentualnie można w namiocie, a nawet kamper się zmieści jak ktoś ma Nie ma prądu ale jest toitoi w razie czego
  • subek
  • Użytkownik
Wygenerowano w 0.21 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.