poniedziałek, lipiec 24, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl

Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 06/02/2012 21:30 #43900

Jak co roku pora pomyśleć o naszej imprezie
Nikt się nie wychyla to ja zacznę.
Na wasze nieszczęście przyjadę i to prawdopodobnie nie sam
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 06/02/2012 21:40 #43903

No jak się nikt nie wychyla
Czekałem tylko aż zaczniesz temat

Sam na 100%; możliwe że z żonką i Maciem
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 06/02/2012 22:28 #43908

Wątek przykleiłem.

Dzieciom na zlocie mówię stanowcze - nie. Mając w pamięci wszelkie zloty, które się do tej pory odbyły uważam, że gówniarzy należy sprzedać dziadkom czy ciotkom, póki w nich jeszcze uczucia macierzyńskie się tlą.

A my wówczas - jak zwykle

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 06/02/2012 22:37 #43909

Rafal napisał:
Wątek przykleiłem.

Dzieciom na zlocie mówię stanowcze - nie. Mając w pamięci wszelkie zloty, które się do tej pory odbyły uważam, że gówniarzy należy sprzedać dziadkom czy ciotkom, póki w nich jeszcze uczucia macierzyńskie się tlą.

A my wówczas - jak zwykle

Rafał

Rafał tu mowa o 2,5 latku który o 20 idzie spać Oczywiście nie w domku czy namiocie hihihi I nie sam.
Wszystko jak piszę jeszcze w planach. Możliwe że przyjadę sam Tzn z klatą pewnie hihihi Jak Pawełku?? Zabierasz się jak by co?
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 06/02/2012 22:41 #43911

Nie wiem nie wiem, przemyślę. Może ktoś jeszcze by się zabrał...
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 06/02/2012 22:44 #43913

Nie jedziesz wcale czy jak?
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 06/02/2012 22:45 #43914

corleone napisał:
(...)Rafał tu mowa o 2,5 latku który o 20 idzie spać Oczywiście nie w domku czy namiocie hihihi I nie sam.(...)

Tym bardziej - bo wymaga ciszy nocnej i angażuje przynajmniej jedną osobę. Podtrzymuję - do tej pory był to zlot pełnoletnich i niech tak pozostanie.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 06/02/2012 22:49 #43915

No angażuje żonkę której już z nim po 19 nie będzie a będą (jeśli pojadą bo jest to ewentualny plan) to spać będą na pewno w niemałej odległości od nas i pewnie jakichkolwiek hałasów - ale też zastanawiam się czy to dobry pomysł i czy mnie to nie będzie zbytnio absorbować
Ktoś tam mi jeszcze wspomniał że też może z synkiem pojedzie i tak pomysł powstał.
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 06/02/2012 22:58 #43916

Imo - warto potraktować naszą dotychczasową miejscówkę (co i tak oczywiście zależy tylko i wyłącznie od Marka) jako miejsce rezerwowe. Warto byłoby zaszaleć chociażby na sposób survivalowy - trochę żarcia w plecak, sprzęt dokumentujący i przeżyć te dwie doby z dala od cywilizacji. Zestaw ratunkowy ze sobą wezmę To by zarówno zdyskwalifikowało ewentualne ciągoty chwalenia się dziećmi, jak i zapewniło nowy rodzaj doznań i zapewne cenny, niepowtarzalny materiał zdjęciowy.

Ponieważ mamy luty, to jest to dobry czas na pomysły - co i gdzie. Proszę się nie krępować, możemy nieco pofantazjować. Pomysły wyglądające na kosztowne od razu z wyjaśnieniem, jak te koszty zminimalizować - byśmy spotkali się w większym gronie niż w poprzednich latach.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Piąte światowe doroczne spotkanie użytkowników portalu Pawiookie.pl 06/02/2012 23:16 #43918

zaprośmy nowe koleżanki :E
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Wygenerowano w 0.21 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.