niedziela, wrzesień 24, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Na forum napisano już wszystko
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Na forum napisano już wszystko

Na forum napisano już wszystko 13/09/2016 22:55 #49852

i nic więcej do dodania już nie ma.
Wzięło mnie na sentyment do czasów gdy widziałem nowe posty codziennie, teraz gdy obserwuję po 200 gości
i nikt nie ma nic do dodania, żadnych pytań, to stwierdzam, że forum należy zamknąć i zrobić z wątków jakiegoś rodzaju artykuły.
  • 1andy1
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 14/09/2016 08:36 przez 1andy1.

Odp: Na forum napisano już wszystko 14/09/2016 11:31 #49853

Hej hej, nie zamykajcie Właśnie chciałam się przywitać. Od jakiegoś czasu przeglądałam forum jako gość i smutno mi było, że tak pusto. Przecież u naszych kochanych rybek ciągle coś się dzieję, więc czemu by nie podzielić się tym z innymi? Ja jako nowa mam sporo do opisania, więc poczekajcie trochę
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Na forum napisano już wszystko 14/09/2016 17:34 #49855

Spokojnie.
Skłamałbym, gdybym powiedział, że odczucia Andrzeja nie były także odczuciami administratora i moderatorów portalu sprzed dobrych kilkunastu miesięcy. Swego czasu. Pomysły i wnioski były podobne, rozmowy jednak zaowocowały wspólną decyzją - nie zamykać.
Nie dochodzą do mnie póki co inne sygnały, więc zapewne tak pozostanie.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp: Na forum napisano już wszystko 15/09/2016 08:16 #49856

Moze jakiś zlocik dla rozruszania forum?
Tylko tym razem z wykrywaczem metali
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp: Na forum napisano już wszystko 16/09/2016 06:50 #49857

Zorganizujesz?
  • King
  • Moderator

Odp: Na forum napisano już wszystko 20/09/2016 11:55 #49860

Ja niestety z braku możliwości zakupu ładnych białasów powróciłem do malawi
  • borseey
  • Użytkownik

Odp: Na forum napisano już wszystko 20/09/2016 13:23 #49861

Również dziękuję za miłe przywitanie...teraz się nie dziwię, że niektórym odechciało się zaglądać na forum.
Pozdrawiam

P.S. borseey a ja mam białaski, które właśnie zostały rodzicami
  • Ann
  • Użytkownik

Odp: Na forum napisano już wszystko 21/09/2016 09:09 #49862

Witaj na forum,
pokaż jakieś zdjęcia akwa
  • 1andy1
  • Użytkownik

Odp: Na forum napisano już wszystko 21/09/2016 10:29 #49864

Ann napisał:
a ja mam białaski, które właśnie zostały rodzicami

Stwórz wątek w odpowiednim dziale (najlepiej Galeria) i opisz wszystko bo jestem ciekaw jak długo nimi (rodzicami) są oraz co masz na myśli Tj czy złożyły ikrę, czy ledwo co się wykluło, a może już minęło kilka dni od wyklucia?
  • omega
  • Użytkownik

Odp: Na forum napisano już wszystko 21/09/2016 11:26 #49867

No! Widzę, że tu trzeba Was trochę rozruszać.
Tytuł działu galerii "niech inni zazdroszczą" raczej nie pasuje do mojego skromnego baniaczka, więc chwilowo odpuszczę ;P . Pomijając to, że nawet nie mam odpowiedniego aparatu i nie odzwierciedla piękna ryb
Białaski niestety nie uchowały dzieci...po 4 dniach od wylęgu nie pozostało nic. Podejrzewam, że sukcesywnie nocami coś im zjadało...może glonojady? Albo zbyt duży ruch wody? No ale widzę, że zaloty zaczynają się od nowa.

Na pocieszenie dam jedno zdjęcie omawianych białasków. Samica lekko brudasek, ale i tak kocham

EDIT: Żeby nie zaśmiecać, z problemami o białasach przyłączyłam się w temacie kolegi
Załączniki:
  • Ann
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 21/09/2016 11:56 przez Ann.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.21 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.