poniedziałek, lipiec 24, 2017
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Nasze inne hobby
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Nasze inne hobby

Odp: Nasze inne hobby 13/02/2015 20:59 #48932

Frida - pół roku. Milusia mordeńka ... napiłam się... niam.

• kamyllo2
  • Moderator

Odp: Nasze inne hobby 15/02/2015 23:47 #48935

A mam takie pytanie, do wielbicieli owczarków niemieckich - jako właściciele, jak zapatrujecie się na współczesną sylwetkę tegoż psa, chodzi mi zwłaszcza o częśc tylnią, kątowanie, wiadomo jak to wygląda. Hodowle psów w starym typie, użytkowych są chyba obecnie mniejszością? jak jest z kondycją fizyczną? Często widzę młode owczarki z zataczającym się przykucniętym zadem... linie wystawowe to już wogóle wydają się zmierzac nie wiadomo dokąd i po co...
  • deadend
  • Użytkownik

Odp: Nasze inne hobby 22/03/2015 12:16 #49014

Acha, tak myślałam. Dzięki za odpowiedź Pozdrawiam.
  • deadend
  • Użytkownik

Odp: Nasze inne hobby 22/03/2015 12:50 #49015

Witam po dłuuugiej nieobecności.
Wątek założyłem w 2008r. miło, że cały czas istnieje.
Dodam coś od siebie. Od kilku lat mam agamy brodate. Jajka składały, jednak nigdy nic z tego nie wyszło. Nie wiem, może jaka są ale nie zapłodnione, nie mam pojęcia.
Gady są sympatyczne, można je wziąć na ręce, wypuścić "po pokoju".
Od kilku dni ponownie naszła mnie ochota na akwarium w pracy. Wkręciłem się na piranie natterera.
Zobaczymy, może wrócę do moczenia rąk w wodzie.
Pozdrawiam Wszystkich
Emir
Załączniki:
  • Emir
  • Użytkownik

Odp: Nasze inne hobby 22/03/2015 16:27 #49019

Nie polecam piranii do małych akwariów- są strasznie płochliwe.
Siedzą wtedy w kącie i gwałtownie reagują na każdy ruch na zewnątrz, także zapomnij o pływających ładnie wybarwionych rybach przy przedniej szybie.
A moto jeszcze masz?
  • 1andy1
  • Użytkownik

Odp: Nasze inne hobby 22/03/2015 18:48 #49021

deadend napisał:
A mam takie pytanie, do wielbicieli owczarków niemieckich - jako właściciele, jak zapatrujecie się na współczesną sylwetkę tegoż psa, chodzi mi zwłaszcza o częśc tylnią, kątowanie, wiadomo jak to wygląda. Hodowle psów w starym typie, użytkowych są chyba obecnie mniejszością? jak jest z kondycją fizyczną? Często widzę młode owczarki z zataczającym się przykucniętym zadem... linie wystawowe to już wogóle wydają się zmierzac nie wiadomo dokąd i po co...

deadend napisał:

Acha, tak myślałam. Dzięki za odpowiedź Pozdrawiam.

Z punktu widzenia amatora, nie wystawiającego swoich psów - wolę te mniej szorujące zadem po ziemi. Różnicy w zapadalności na choroby stawów między tymi "kwadratowymi" i "szorującymi" nie widzę - mój >12 letni "kwadratowiec" stawowo jest marny - choć z kolei zawsze miał skłonność do nadwagi i może tu jest część winy. Młodzież mam mocniej kątowaną - zwłaszcza psa, który jest jednak z tych "małych" - potrafi biegać szybko i długo, nie widziałem jeszcze by coś działo się złego z jego łapami.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp: Nasze inne hobby 22/03/2015 22:53 #49022

Dzięki Rafał za wypowiedź, pytam bo owczarki to genialne psy (oczywiście te normalne, zrównoważone - bo i lękliwi histerycy się zdarzają, a że rasa bardzo popularna to widuje się i takich często) ale właśnie ta sylwetka mnie zastanawia, a także właśnie jak zapatrują się na to właściciele, czy to jedynie kwestia gustu i wyglądu, czy są to psy popsute i chore. Nie znam osobiście za wiele osób z którymi mogę o tym pogadać dla tego zapytałam tutaj. Mój starszy pies stawowo się popsuł bardzo zeszłej jesieni, a 9 rok ma, ale on jest duży jak na laba, a pierdyknięty całe życie był za pięciu takich i nie do zdarcia - teraz mu wychodzi
  • deadend
  • Użytkownik

Odp: Nasze inne hobby 28/03/2015 13:41 #49024

Mój chihuahua.
003_2015-03-28.JPG

005_2015-03-28.JPG

004_2015-03-28.JPG

006_2015-03-28.JPG
  • ROBERT
  • Użytkownik

Odp: Nasze inne hobby 29/03/2015 21:04 #49025

Jak na cziłałe to straszny koksiarz
Słitaśna mordka
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp: Nasze inne hobby 29/03/2015 21:55 #49026

Pańciowi towar podbiera cwaniaczek
  • ROBERT
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 29/03/2015 21:55 przez ROBERT.
Wygenerowano w 0.21 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.