wtorek, wrzesień 17, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Zgrzeszyłem
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Zgrzeszyłem

Odp: Zgrzeszyłem 26/07/2012 09:46 #46336

Pewnie że nie miejsce na takie tematy - można usunąć - gdzie indziej da się normalnie poruszać takie tematy w sposób kulturalny i tworzy się całkiem ciekawa dyskusja - i nie są to fora spiskowe hehe...)

Ale nie mów mi że zwierzę nie wyczuwa że umrze tylko myśli że jedzie na wczasy......

" Jednak obłudne jest litowanie się i przesadzona troska o to, że przypłacają to życiem, bo kotlet, grill etc... smakuje."
Nie myślę tak bo to zbyt obszerny tematy by go w jednym zdaniu zamykać.

Poza tym chyba nie oglądałeś filmu z mojego linku w podpisie (chyba go wrzucałem też w temacie który usuneliście o moich fascynacjach teoriami spiskowymi )jak pokazują jak ludzie traktują zwierzęta w ubojniach... No ale mamy przecież unię i ona dba o zwierzęta, powiększa im klatki, robi korytarze żeby zwierzęta myślały że idą niewiadomo gdzie ale na pewno będzie dobrze itp.

Jednym słowem MOŻNA USUNĄĆ. (dwoma )
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ
Ostatnio zmieniany: 26/07/2012 09:56 przez corleone.
Temat został zablokowany.

Odp: Zgrzeszyłem 26/07/2012 10:16 #46337

Corleone dostajesz ostrzeżenie. To nie miejsce, ale jednak miejsce. Chcesz dyskutować dalej o rzeczach, o których nie masz pojęcia, przede wszystkim w niewłaściwym miejscu - będą kolejne ostrzeżenia.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp: Zgrzeszyłem 27/07/2012 18:20 #46341

Kamil nie przeginaj może ...?. Nadużywanie władzy jest niedopuszczalne ,jak dla mnie nie do przyjęcia.

Pisze tu po raz ostatni

Odp: Zgrzeszyłem 27/07/2012 19:17 #46342

Przemek Wieczorek napisał:
Kamil nie przeginaj może ...?. Nadużywanie władzy jest niedopuszczalne ,jak dla mnie nie do przyjęcia.

Pisze tu po raz ostatni

Zgodnie z regulaminem polemika z decyzjami moderatorów nie ma sensu - pawiookie.pl/forum/rules

Corleone wie, za co dostał ostrzeżenie i nie bawi się w publiczne roztrząsanie tej kwestii - co w mojej opinii jest sensownym podejściem.

Wszelkie wątpliwości tego typu rozwiązuje się w korespondencji prywatnej. Z punktu widzenia portalu dyskusja na taki temat nie wnosi nic, poza zamętem.

Wątek zamykam.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Wygenerowano w 0.17 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.