czwartek, kwiecień 18, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Czy się nie pozabijają?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Czy się nie pozabijają?

Czy się nie pozabijają? 30/07/2012 12:23 #46348

w akwarium 146 litrów mam żółwia wodno - lądowego żółtolicego , raka luizjańskiego , suma ( zabardzo nie wiem jaka rasa bo tata kupował ma około 15 cm ) i dwie pielęgnice pawiookie . Dziś rano za uwarzyłam , że pielęgnice mają poobgryzane ogonki . Co robić.?

Odp: Czy się nie pozabijają? 30/07/2012 12:52 #46349

Karolina146l napisał:
w akwarium 146 litrów mam żółwia wodno - lądowego żółtolicego , raka luizjańskiego , suma ( zabardzo nie wiem jaka rasa bo tata kupował ma około 15 cm ) i dwie pielęgnice pawiookie . Dziś rano za uwarzyłam , że pielęgnice mają poobgryzane ogonki . Co robić.?

Zastanowić się.
Obsada jest makabryczna. Sama się prosi o problemy. Pomijając fakt, że takie szkiełko już dla żółwia jest za małe... o sumie, i pawiookich nie wspomnę. Jeszcze nie mały rak.
Ryby podgryza rak, lub żółw. I tak będzie, aż padną / zostaną zjedzone. W tym zbiorniku zostaw jedynie raka. Tak będzie najrozsądniej.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp: Czy się nie pozabijają? 30/07/2012 13:49 #46350

Ja proponuje niech tata kupi ci kajmana do tej szklanki będzie fajnie.

Zastanów się co chcesz hodować,raki,ryby,czy gady.Bo jak wszystko naraz to proponuje 3 akwaria.
  • Vold
  • Użytkownik

Odp: Czy się nie pozabijają? 30/07/2012 20:13 #46351

Niezłe piekło im dziewczyno urządziłaś :/
  • malet7
  • Użytkownik

Odp: Czy się nie pozabijają? 31/07/2012 00:07 #46352

Nie wiem jak zostało przeczytane forum pawiookich.pl ale wnioskuje że bez zrozumienia,proponuje jeszcze raz od początku. Twoje rozumowanie chyba nie ma sensu,nie pisze tu o pogardzie czy o ataku na osoby postronne bo nie leży to w mojej juryzdykcji gdyż nie jestem wyrocznią ale proponuje powrót do podstaw.
  • fabio
  • Użytkownik

Odp: Czy się nie pozabijają? 31/07/2012 08:38 #46353

Błędy są rażące, ale krytykujmy te błędy, nie osoby.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp: Czy się nie pozabijają? 03/08/2012 17:02 #46355

Akurat suma tata odkupił od pani u której ten oto sum był pokarmem dla pirani .;/

Odp: Czy się nie pozabijają? 03/08/2012 19:35 #46356

Karolina146l napisał:
Akurat suma tata odkupił od pani u której ten oto sum był pokarmem dla pirani .;/

Karolajna, trzeba by się zastanowić - co dalej? Na większość z wymienionych przez Ciebie zwierzaków zbiornik jest za mały. Jeśli masz ochotę na trzymanie pawiookich wypadałoby zakupić zbiornik trzy razy większy, resztę zwierząt rozdać po znajomych dysponujących odpowiednimi warunkami. Zerknij do menu 'Artykuły' (górna belka), tam właściwie wszystko, co potrzebne do startu z pawiookimi zostało opisane. Każdy nowy akwarysta hodujący pawiookie mnie cieszy, pod warunkiem jednak że zabiera się do tego z właściwej strony.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp: Czy się nie pozabijają? 03/08/2012 19:37 #46357

Tutaj kwestia podejścia... Wiesz, pirania teraz została głodna...
Jakby nie było. Co to za sum? Jaki gatunek? Może wstawisz fotki?
  • kamyllo2
  • Moderator
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.17 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.