poniedziałek, maj 21, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Notopterus Chitala- Nożowiec
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Notopterus Chitala- Nożowiec

Notopterus Chitala- Nożowiec 25/04/2013 14:14 #47854

Witam! Czy ktoś z forum miał okazje hodować tą rybkę? Jak tak, to proszę o wypowiedz, ponieważ dosyć fajna jest.Ciekawi mnie z jakimi rybami można ją trzymać? Jakie warunki i ogólnie każda informacja mile widziana, ponieważ na necie niema za wiele o tej rybce, a jeśli jest ta rybka na tym forum a ja jej nie mogę znalezć , to proszę o usunięcie tematu,żeby nie zaśmiecać.
  • emilio84
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 26/04/2013 12:35 przez emilio84.
Temat został zablokowany.

Notopterus Chitala- Nożowiec 25/04/2013 21:27 #47855

emilio84 napisał:
witam czy ktoś z forum miał okazie hodować ta rybkę jak tak to proszę o wypowiedz ponieważ dosyć fajna jest ciekawi mnie z jakimi rybami można ja trzymać jakie warunki i ogólnie każda informacja mile widziana ponieważ na necie niema zawile o tej rybce a jeśli jest ta rybka na tym forum a ja jej nie mogę znaleś to proszę o usuniecie tematu zęby nie zaśmiecać

Emilio - zerknij proszę najpierw tutaj - pawiookie.pl/forum/15-rozmnazanie/47752-...odowac-narybek#47752 - a potem na swój post. Nie daj, proszę, podstaw, by i Tobie trzeba było zwracać uwagę w kwestiach elementarnych. Proszę o zrobienie użytku z przycisku "Edytuj".

Ponadto patrz, gdzie zakładasz nowy temat - "Komunikaty" to zły pomysł.

Nożowiec - wyszukiwarka forum-> bez ograniczeń czasowych -> pawiookie.pl/forum/advsearch?q=No%C5%BCo...ll&childforums=1

Temat przeniosłem do "Inne ryby", powtarzam prośbę o edycję postu.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 26/04/2013 12:49 #47856

Mam parę słów do Rafała : bardzo rygorystycznie podchodzisz do zasad pisowni! Na forum arowana zalogowana jest moja córka, co ma 12 lat i zdarza jej się napisać z błędem czy bez kropki, przecinka czy dużej litery i nikt jej tam nie linczuje za takie bzdury i świetnie się dogaduje tam z ludźmi a mało tego, ja w domu posiadam klawiaturę włoską i niektórych liter nie da się napisać poprawnie więc trochę wyluzuj!!! Poprzedni post poprawiłem tak jak chciałeś!
  • emilio84
  • Użytkownik

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 26/04/2013 14:45 #47857

emilio84 napisał:
Mam parę słów do Rafała : bardzo rygorystycznie podchodzisz do zasad pisowni! Na forum arowana zalogowana jest moja córka, co ma 12 lat i zdarza jej się napisać z błędem czy bez kropki, przecinka czy dużej litery i nikt jej tam nie linczuje za takie bzdury i świetnie się dogaduje tam z ludźmi a mało tego, ja w domu posiadam klawiaturę włoską i niektórych liter nie da się napisać poprawnie więc trochę wyluzuj!!! Poprzedni post poprawiłem tak jak chciałeś!

Jesteś u mnie - dostosuj się do reguł lub znikaj.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 26/04/2013 17:07 #47858

Rafal napisał:
emilio84 napisał:

Jesteś u mnie - dostosuj się do reguł lub znikaj.

Rafał

Znikam mam już takich tekstów dość.
Skasuj mój profil.
  • leski
  • Użytkownik
Za tę wiadomość podziękował(a): Blueoscar

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 27/04/2013 00:23 #47859

Ja również. Będzie tak że ty stworzyłeś profil pawiookie.pl i również ty zgasisz ostatni światło. Pozdrawiam wszystkich i nara.
  • volf
  • Użytkownik

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 27/04/2013 01:06 #47860

Hmm.
Bez urazy Rafał, rozumiem, że czasem ma się zły humor, ale chyba lepiej się wtedy w ogóle nie odzywać.
Myślę, że są lepsze sposoby na zwrócenie uwagi o pisowni
  • SG1
  • Użytkownik

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 27/04/2013 07:58 #47861

SG1 napisał:
Hmm.
Bez urazy Rafał, rozumiem, że czasem ma się zły humor, ale chyba lepiej się wtedy w ogóle nie odzywać.
Myślę, że są lepsze sposoby na zwrócenie uwagi o pisowni

Sławek, chyba czytamy inne posty.

Rzuć okiem jeszcze raz - Emilio wysmaża ciąg świadomości (zacytowany w moim pierwszym poście). Zwracam się z prośbą o poprawę, nie używając nawet jednego obraźliwego słowa, tudzież podsuwając to, co pawiookie.pl mają o nożowcach.

W odpowiedzi dostaję - ciąg wykrzykników. Portal ten nie jest sklepem, który coś zarabia na klientach. Dzieli się tym, co ma. Z powietrza ta treść się nie wzięła - więc jeśli gospodarz prosi o wytarcie butów - to się je wyciera, a nie prosto w oczy mówi żeby się odwalił. Jeśli pójdziesz do kogoś na imprezę, i w ramach integracji zarzygasz mu dywan i wyrzucisz przez okno telewizor - wątpię, czy dostaniesz kolejne zaproszenie.

Kwestie pisania po polsku podnoszone były wielokrotnie - i tu nie ma przebacz. Gdy już wymrą wszyscy, którzy potrafią pisać z zachowaniem elementarnych podstaw języka polskiego - wówczas rzeczywiście "zgaszę światło". Bo na pismo obrazkowe nie zamierzam przechodzić.

Fizycznie w głowie mi się nie mieści, że użycie shifta, kropki i przecinka to taka obraza wolności, że trzeba ten temat klepać po raz enty.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 27/04/2013 19:54 #47863

Rozumiem dbałość o pisownie, ale jako moderator jednego z forum mam taką propozycję:
Żeby uwagi o pisowni nie były odbierane osobiście, może wprowadź tak jak na większości forum-wpis na czerwono, który określa tylko za co jest ta uwaga i do tego ostrzeżenie, nie ustne, ale naliczane w profilu.
4 ostrzeżenia-ban na 2 tygodnie z automatu.Nie ma poprawy po powrocie-stałka.

Przemyśl
  • SG1
  • Użytkownik

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 27/04/2013 20:04 #47864

SG1 napisał:
Rozumiem dbałość o pisownie, ale jako moderator jednego z forum mam taką propozycję:
Żeby uwagi o pisowni nie były odbierane osobiście, może wprowadź tak jak na większości forum-wpis na czerwono, który określa tylko za co jest ta uwaga i do tego ostrzeżenie, nie ustne, ale naliczane w profilu.
4 ostrzeżenia-ban na 2 tygodnie z automatu.Nie ma poprawy po powrocie-stałka.

Przemyśl

Musiałbym nieco pogrzebać w profilu forumowym, ale jest to do zrobienia. Reakcji spodziewam się jednak podobnych - narastający licznik ostrzeżeń, ingerencja w cudzy post, itd będzie imo powodowała identyczną frustrację "atakowanego" usera. Jedyne co na pewno zyskam - to rozproszenie złości na całe ciało moderatorskie zamiast skupienia na mnie..

Na pewno też dołożę informację o ewentualnych prześladowaniach na tle ortograficznym w informacji podczas rejestracji.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.18 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.