niedziela, sierpień 19, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Notopterus Chitala- Nożowiec
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Notopterus Chitala- Nożowiec

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 27/04/2013 21:49 #47865

Zrobisz jak uznasz za stosowne.
Jak napisałem-jestem jak najbardziej za, co do dbałości o pisownię.
Kwestia tego, żeby ten temat jakoś racjonalnie rozwiązać na forum.
U nas na forum sam na początku dostawałem osty za pisownię, ale jako człowiek myślący zmieniłem ją, bo po prostu faktycznie lepiej się to czyta.
Rejestrując się na forum miałem styczność z pisownią (w internecie oczywiście, na żywo nie mam z tym problemu) w kompie na zasadzie Google, a tam nie była wymagana

PS.
Jako argument za Rafałem powiem jedno:
Napiszcie podanie o pracę/CV tak jak niektóre posty-powodzenia życzę
  • SG1
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 28/04/2013 18:20 przez SG1.
Temat został zablokowany.

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 27/04/2013 22:20 #47866

Uważam, że propozycja dotycząca zaznaczania błędów na czerwono, i naliczania ostrzeżeń w profilu, to dobre rozwiązanie, nikt nie będzie odnosił wrażenia że się na niego uwzięto, nie będzie potrzeby dopisywania pouczeń w osobnych postach, które ostatnio zakańczają niemal każdy nowo rozpoczęty temat przez nowego użytkownika. Jeśli jest to technicznie do rozwiązania, myślę warto...
  • deadend
  • Użytkownik

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 28/04/2013 23:06 #47867

Też myślę że to jest pomysł, bo jak do tej pory to wygląda śmiesznie Na pawiookie jedyne co można się dowiedzieć to jak pisać po polsku.

A tak z automatu,po cichu bez spinek

PRZEDSZKOLE a Rafał w roli nadgorliwej przedszkolanki,tak to wygląda.
  • Vold
  • Użytkownik

Odp: Notopterus Chitala- Nożowiec 29/04/2013 11:32 #47868

Vold napisał:
Też myślę że to jest pomysł, bo jak do tej pory to wygląda śmiesznie Na pawiookie jedyne co można się dowiedzieć to jak pisać po polsku.

A tak z automatu,po cichu bez spinek

PRZEDSZKOLE a Rafał w roli nadgorliwej przedszkolanki,tak to wygląda.

Tia - z punktu widzenia trafionego rzeczywiście robi różnicę, czy dostał kulą snajpera, czy też nożem między żebra tuż przed trafieniem patrząc w oczy zabójcy.

Jedynymi wygranymi będą moderatorzy - bo nie będą musieli udawać, że deszcz pada, gdy ktoś na nich pluje.

Co do przedszkola i nadgorliwości - kwestia standardów. W dyskusję nie będę wchodził, dbałość o język polski nie ulegnie zmianie.

Temat zamykam, w wolnej chwili popracuję nad mechanizmami cichej zagłady

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.14 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.