czwartek, wrzesień 19, 2019
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Galeria użytkownika: NoCoTy
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Galeria użytkownika: NoCoTy

Galeria użytkownika: NoCoTy 11/06/2009 12:41 #22033

To wątek dyskusji o artykule: Galeria użytkownika: NoCoTy
  • Rafal
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 11/06/2009 12:41 przez Rafal.

Odp:Galeria użytkownika: NoCoTy 11/06/2009 16:15 #22055

Jak wszystkie galerie dziś komentuje to wszystkie, ale jak widzę Pielęgnice papuzie to odbiera mi wenę znany jestem jako osoba która 'nie przepada' za nimi, powiedz mi prawdę, podobają Ci się te ryby?
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Galeria użytkownika: NoCoTy 11/06/2009 16:31 #22058

Dokładnie papuzie psują tylko wygląd tego akwarium.Ja miałem i też zrezygnowałem.Jak były małe to były ładne a jak podrosły to się brzydkie zrobiły.Ale co z nimi zrobisz zależy tylko od Ciebie.

Odp:Galeria użytkownika: NoCoTy 11/06/2009 17:57 #22067

Nie które Red Parroty są ładne jak akurat mam 5 sztuk 2 sztuki z nich są wielkie i żadnego zdeformatowania nie widać.
Papuzie trzeba kupować z dużym zastanowieniem bo to potrafią z nich być niezłe diabły i czasami jak wyrastają są ochydne:S Mi się wtrafiło

Odp:Galeria użytkownika: NoCoTy 11/06/2009 19:03 #22076

Kwestia gustu, ale ja jeszcze ładnej papuziej nie widziałem i wiem, że nie zobaczę. Zupełnie jak z welonami... Nie lubię, nie zniósłbym ich widoku w moim akwarium. Nie i basta. Ale twoje akwarium nie jest moim, dlatego nie ja decyduję o obsadzie. Tobie ma się podobać i twoje upodobania zaspokajać. Jak tak jest, to w porządku.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Galeria użytkownika: NoCoTy 15/06/2009 10:27 #22177

ja będę bronił moich papug bardzo mi sie podobaja kontrastuja z pawiookimi i ożywiają akwarium pozatym jak narazie wszystkie ryby zgodnie zyją. w tej chwili pawiookie juz dorównuja rozmiarami papuzim i fajnie razem sie prezentują
  • NoCoTy
  • Użytkownik

Odp:Galeria użytkownika: NoCoTy 15/06/2009 13:36 #22179

zbiornik bardzo ładny ale ta tapeta.... zmien na czarne lub niebieskie tlo
i chyba troche przerybiony

Odp:Galeria użytkownika: NoCoTy 15/06/2009 15:23 #22180

Akwarium ładne, choć dziwi mnie, że jeszcze masz tyle roślin. Chyba jeszcze się nie wzięły za roślinki, co? Trzymam kciuki za utrzymanie roślinek, choć pewnie niedługo je utrzymasz :-)Ale jak ci wszytko powyrywają to się nie przejmuj, masz jeszcze trochę roślinek na tapecie;) NO ale zgodzę się z przedmówcami, papuzie jakoś mi nie pasują, a z czasem będzie im za ciasno. Pozdrawiam
  • wodoo
  • Użytkownik

Odp:Galeria użytkownika: NoCoTy 15/06/2009 20:20 #22191

ogólnie to te zdjęcia były robione z półtora miesiąca temu pawiookie juz podrosły troche ,tapeta jest juz zmieniona i ładnie przyklejona .Co do roslin narazie wogóle nie wzbudzają zainteresowania pawiookich jedynie dają im schronienie bo jedna z nich zdecydowanie zaczyna dominowac i gania 3 pozostałe z papuzich chciałbym zostawić parę czyli musze sie pozbyć jednego samca i szukam juz dla niego odpowiedniego domu a z pawiookich czekam az sie dobierze para i tez zaczne szukac lokum dla 2 pozostałych no i 3 severum tez gdzies powędruja ( w sumie w akwarium maja byc para pawiookich para papuzich ,zbrojnik ,kirysniak i bocje )a co z tego wyjdzie to zobaczymy ja jestem dobrej mysli
  • NoCoTy
  • Użytkownik

Odp:Galeria użytkownika: NoCoTy 15/06/2009 21:02 #22194

bardziej aktualne zdjecie
  • NoCoTy
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.