środa, luty 26, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji)
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji)

Odp:Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji) 05/05/2011 15:38 #35558

Piękne akwarium , gratuluję!

A mi się te kamienie jako podłoże wcale a wcale nie podobają. Oczywiście to tylko moja opinia...
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ
Ostatnio zmieniany: 05/05/2011 15:39 przez corleone.

Odp:Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji) 06/05/2011 19:31 #35591

...Akwarium w stylu retro.
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek

youtu.be/QZ9rgR5PpRM

Odp:Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji) 06/05/2011 19:37 #35592

Ciekawe jak pawice kopią w tym czymś - moje uwielbiają przekopywać piasek (i na pewno nie tylko moje), robią to co wieczór i widzę jaką daje im to frajdę; a tu dupa z kopania......
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji) 06/05/2011 21:34 #35599

kopac hee wlasnie widze ze same dziury w twoim akwa plaskie jakby walcem przejechali chyba ze je gladzisz co dzien
  • darek22
  • Użytkownik

Odp:Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji) 06/05/2011 22:11 #35600

Mógłbyś bardziej rozwinąć wypowiedź czy tylko ja nie wiem o co chodzi??

Jak na pierwszy post bardzo konkretny i na pewno bardzo dużo mówi o tobie....
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ
Ostatnio zmieniany: 06/05/2011 22:12 przez corleone.

Odp:Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji) 06/05/2011 23:12 #35601

Moze przestaniesz krytykowac innych Corleone albo, zanim odpowiesz w watku upewnij sie czy pawie nie przesuna takiego podloza. Z tego co mi wiadomo a mialem juz kilka razy dorosle, potrafia przemiescic korzen, filtr a co dopiero jakis zwir...czy kamienie.

U kolegi kopia u kazdego kopia a czasami nie kopia u nikogo, taka ich natura.

Mysle ze to zalezy od ryb a nie od podloza.

Pozdrawiam

(wyedytowałem / kamyllo2)
  • rmboss
  • Zablokowany
Ostatnio zmieniany: 07/05/2011 10:54 przez kamyllo2.

Odp:Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji) 07/05/2011 00:46 #35611

Śliczne okazy:) Wystrój też jest ok. Sam mam żwir podobnej gradacji ponieważ mam mnóstwo roślin które w piachu by nie miału prawa bytu. Moim zdaniem pawiookie to ryby z indywidualnym charakterkiem. Jedne przekopują dno, drugie wyrywają rośliny a inne są spokojne i czyszczą tylko swój jeden upatrzony kamień. Ja obecnie mam około 80 roślin z pawiookimi i nawożę CO2. Ktoś pewnie postukał by się w głowę ale mi się wydaję że przesadą jest krytykowanie innych akwarystów za ich wybór bo przecież kto zna lepiej podopiecznych jak nie sam właściciel. Masz się czym pochwalić. twoje wybory doprowadziły do tego jak te rybcie wyglądają teraz. I jeszcze raz gratuluje.
  • erni1979
  • Użytkownik

Odp:Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji) 07/05/2011 10:59 #35614

No to dziwne że miałem trochę okazów pawiookich i jakoś wszystkie miały tendencję do przekopywania (jak miałem jeszcze żwirek taki to też nie myślałem że one jak nie mają piasku to nie kopią w żwirku (tak widowiskowo i z takim zacięciem jak w piasku bo czasem jak rmboss pisze przenosiły kamyczki). Jeżeli chodzi o rośliny to również wszystkie je niszczyły, oczywiście nie codzień ale w ciągu miesiąca każda "wariowała" - czyli zachowywała siętak jak przeważnie pawiooka się zachowuje.

No i ja nie krytytykuje nigdzie nikogo - dopisuje do prawie każdej wypowiedzi że to jest moje zdanie że mi takie "retro" jak określił Rysiek nie pasuje - to gdzie tu krytyka i może jeszcze narzucanie czegoś....

Nie mówię że ryby nie są ładne bo podobają się i to bardzo - zmazałem linijke którą tu chciałem dopisać bo szkoda nerwów....
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ

Odp:Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji) 07/05/2011 15:46 #35620

corleone napisał:

No i ja nie krytytykuje nigdzie nikogo - dopisuje do prawie każdej wypowiedzi że to jest moje zdanie że mi takie "retro" jak określił Rysiek nie pasuje - to gdzie tu krytyka i może jeszcze narzucanie czegoś....

Adrian sprawdź dokładnie znaczenie słowa Retro. Pasuje akurat w tym przypadku jak ulał
  • Rysiek
  • Użytkownik
Pozdrawiam
Paweł rysiek

youtu.be/QZ9rgR5PpRM

Odp:Galeria użytkownika: darek22 (po rewolucji) 07/05/2011 15:48 #35621

To że napisałem w cudzysłowiu nie znaczy że się z tym nie zgadzam wręcz przeciwnie, sorki że mnie źle zrozumiałeś.
  • corleone
  • Użytkownik (2 ostrz.)
  • MJ
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.25 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.