środa, luty 26, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Galeria użytkownika: Rafal
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Galeria użytkownika: Rafal

Galeria użytkownika: Rafal 18/04/2008 23:56 #6581

To wątek dyskusji o artykule: Galeria użytkownika: Rafal
  • Rafal
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 18/04/2008 23:57 przez Rafal.

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 21/04/2008 21:46 #6629

To, że zbiornik robi wrażenie, o rybskach nie wspomnę, nie muszę chyba mówić .
Mam za to jedno pytanko... kiedy masz zamiar do obsady dopisać jeszcze swoje nowe (chyba już nie nowe) elki? Co u nich słychać przy okazji? Rosną, i czy dużo urosły od ostatnich informacji?
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 21/04/2008 21:53 #6631

Jak patrzę na ich tempo wzrostu, to mam poważne obawy, kiedy to nastąpi:huh: Kolejny potencjalny zgrzyt to zachowanie gibbicepsa, który po przerośnięciu liposarcusa oddaje mu z nawiązką to, co od niego dostał, gdy był od niego mniejszy - i to wszystko dzieje się na powierzchni dna 260x65 Wobec zbrojnikowych gówniarzy milszy na pewno nie będzie. No i do tego rosnące możliwości pawiookich, jeśli idzie o wciąganie do buzi obiektów pozornie niekoniecznie się w niej mieszczących.

Powoli kompletuję elementy nowego wystroju, będzie również prościutko, ale z większą ilością kryjówek - może wówczas będzie można pomyśleć o większej ilości mniejszych stworzeń.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 21/04/2008 22:08 #6632

No właśnie zanim doczytałem do końca pomyślałem o małym upgradzie Twojego zbiornika pod kątem ewentualnych nowych zbrojniczków. Tak jak piszesz, kryjówki załatwiłyby sprawę, tym bardziej, że dzikusy są z reguły bardziej płochliwe i ostrożne. Tak jest u mnie. Ledwo co je widać. Kryjówki podejrzewam szykujesz też dla raczków ?
Hmm.... prościutko i więcej kryjówek... gadaj więcej... skryty taki
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 29/05/2008 17:31 #8059

piękne okazy świetna aranżacja,co tu więcej pisać wole popatrzeć.
  • lolek
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 29/05/2008 17:32 przez lolek.

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 25/08/2008 15:31 #11769

Rafał, ze swej strony składam oficjalnie na piśmie prośbę o umieszczenie czy to w galerii czy w wątku do niej zdj Twojego baniaka ze światłem nocnym

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie moje prośby

Paweł.
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 26/08/2008 16:15 #11791

tu Rafał miał jakieś zdjęcia z nocnym oświetleniem http://www.pawiookie.pl/forum/galeria/bia-e-tygrysy.html
  • Flex
  • Użytkownik

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 26/08/2008 17:21 #11803

Faktycznie, dzięki Piotrek

Paweł.
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 09/09/2008 15:07 #12343

Rafał, nie korciło Cię nigdy nieco urozmaicić obsadę? Dokładniej zredukować pawiookie do dwóch najładniejszych par i dopuścić jakieś rozpraszacze? Jako że w piątek/sobotę będę przesiedlał swoje ryby do nowego akwa zakupiłem dzisiaj sobie stadko płaskoboków. Muszę powiedzieć iż efekt jest lepszy niż myślałem U ciebie stadko 10 sztuk w półcieniu wyglądałoby niesamowicie...

W ogóle to wspominałeś kiedyś o jakiejś rewolucji w akwa, która chodzi Ci po głowie Będą jakieś zmiany?
pozdrawiam
  • masta
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 09/09/2008 15:08 przez masta.

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 09/09/2008 15:35 #12346

masta napisał:
(...)
W ogóle to wspominałeś kiedyś o jakiejś rewolucji w akwa, która chodzi Ci po głowie Będą jakieś zmiany?
(...)

Rewolucja to mocno powiedziane - zmieni się wystrój wystrój. Skład rybi bez zmian, redukcji nie planuję, bo jeśli dojdzie do skutku duży zbiornik, będę potrzebował więcej pawiookich tego typu. Ta szóstka zresztą toleruje się nawzajem rewelacyjnie - kto u mnie był, to widział.

Płaskoboki czasem mnie korcą, ale zaczynam się ślizgać po krawędzi przerybienia - pawiookie porosły już naprawdę spore i nieźle wypełniają zbiornik. Glonki też nie ułomki

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Wygenerowano w 0.25 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.