środa, luty 26, 2020
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Galeria użytkownika: Rafal
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Galeria użytkownika: Rafal

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 22/03/2009 21:40 #19773

marioo napisał:
(...)

Troche biała ta woda,czy to wina oświetlenia??
pozatym stare dobre m

Trochę mętna jeszcze (grzebałem przy filtracji), a i czas ujęcia długi, z ręki strzelany.

Mam nadzieję, że do jutra się ten syf odessie:

A ja idę dalej myśleć, co z tym szkłem zrobić

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 23/03/2009 08:38 #19785

Chyba pora wymienić gałąź na jakąś nową bo ta już jest strasznie połamana.
Na początku była fajna i gęsta a teraz to kilka grubszych kikutów
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 23/03/2009 09:16 #19786

tuptus napisał:
Chyba pora wymienić gałąź na jakąś nową bo ta już jest strasznie połamana.
Na początku była fajna i gęsta a teraz to kilka grubszych kikutów

Ryby połamały, i to bardzo mocno. Przed wymianą jednak hamuje mnie zwiększona szansa na nadziewanie się w przypadku tej gęstej - ryby sporo większe (i więcej ) niż było na początku.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 23/03/2009 09:38 #19787

Swoją drogą, spodziewałem się bardzo istotnych zmian w twoim baniaku. Ich brak bardziej mnie zaskoczył, niż pewnie on same (gdyby były). Spodziewałem się grubego drewna, w większej ilości, i nie wiem czego jeszcze? No ale cóż. Masz może fotki z pośredniego wyglądu baniaka w trakcie przemeblowania? Chętnie bym zerknął (i pewnie nie tylko ja) na nie i może coś ugdybał ?
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 23/03/2009 09:57 #19788

kamyllo2 napisał:
Swoją drogą, spodziewałem się bardzo istotnych zmian w twoim baniaku. Ich brak bardziej mnie zaskoczył, niż pewnie on same (gdyby były). Spodziewałem się grubego drewna, w większej ilości, i nie wiem czego jeszcze? No ale cóż. Masz może fotki z pośredniego wyglądu baniaka w trakcie przemeblowania? Chętnie bym zerknął (i pewnie nie tylko ja) na nie i może coś ugdybał ?

Sprawa rozbiła się o konieczność zrobienia tła w innym miejscu (dalej od szyby) - co wymagałoby grubszej obróbki przejścia sufitu w "ścianę" (akwa stoi pod skosem) - "ściana" z premedytacją w cudzysłowie, bo jak nazwać murek o wysokości ok pół metra? Ciasnota tego miejsca nie ułatwia sprawy.

Zdjęć nie posiadam, niestety. Koncepcji testowanych było parę, w tym z grubymi konarami - co było przez chwilę widać w "gorączce letniej nocy". Zmęczony bajzlem, trwającym kilka tygodni, powróciłem do starej wersji, co nie znaczy, że tak będzie zawsze. Jeśli uda się rozwiązać kilka kwestii technicznych szybciej - może ten stan nie potrwa za długo.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 23/03/2009 10:01 #19789

Tzn chodziło ci o tło strukturalne zewnętrzne, czy jeszcze coś innego?
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 23/03/2009 10:11 #19790

kamyllo2 napisał:
Tzn chodziło ci o tło strukturalne zewnętrzne, czy jeszcze coś innego?

Niezupełnie - raczej o połączenie tła jednolitego z pewnymi elementami struktury. Jak się uda, to pokażę

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 23/03/2009 10:19 #19791

To pokaż, bo się uda .
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 24/03/2009 21:09 #19862

Rafał, ty człowieka potrafisz dobić (w pozytywnym sensie) . Jak patrzę na to zdjęcie arowany to jestem urzeczony. Wygląda jak jastrząb rzucający się na swoją ofiarę. Normalnie siódme niebo. Byłoby to poprawiające humor, gdybym sam mógł takie foty zrobić . Ja chcę arowany... Ja chcę pawiookie:silly: !

Pozdrawiam,

Mike
  • Mike
  • Użytkownik

Odp:Galeria użytkownika: Rafal 12/07/2009 13:33 #22805

Matko piersiasta, grzyby mi rosną w akwarium. Kapeluszowe, bynajmniej niemałe (ze trzy centymetry ma). Na wystającej części gałęzi. Szkoda, że nie zerknąłem wcześniej (byłby ładniejszy do fotki), choć pewnie na jednym się nie skończy:

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Wygenerowano w 0.26 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.