wtorek, październik 16, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

\"BONUS\"
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: \"BONUS\"

O: Bonus 07/11/2007 07:28 #1079

King napisał:

Muszę sobie pozwolić na mały OT, nie wytrzymam. Nie żebym Ci tu kadził, ale mam wrażenie, żeś się urodził parę wieków za póżno, prawdziwy Człowiek Renesansu, fotografika (w tym artystyczna), akwarystyka, grafika komputerowa, informatyka i nie jestem pewien, ale chyba i medycyna i to wszystko w jednym ciele, Leonardo by się nie powstydził.

Coś pominąłem?

Wystarczy, i tak się czerwienię

Medycyna - bo miałem potrzebę i chyba powołanie, nie robię tego, co bym chciał (chirurgia), ale to głównie z powodu braku czasu - bo musiałem zarabiać. Stąd informatyka i grafika, od grubych paru lat (zwłaszcza grafika) jako podstawowe źródło utrzymania. Zresztą lepszy jestem w 3d (3d studio max i trochę drobnego, wspomagającego softu), niż w 2d. Fotografia przypętała się przypadkiem, aparat kupiłem, żeby robić tekstury do 3d. Akwarystyka od dawna, do tej pory gapię się w każdą kałużę.

Potrafię jeszcze murować i z hydrauliką i prostym prądem sobie poradzę - ale to znowu z powodów życiowych.

Żeby nie było za słodko - śpiewać nie umiem (słyszę jak fałszuję), tańczyć nie znoszę, źle się uczę w sposób pamięciowy (jak ja tą medycynę skończyłem??) - więc i języki obce to nie jest moja dobra strona, przynajmniej w warunkach nauki bez przymusu posługiwania się danym językiem.

Wracając do tematu bonusów: zastanawiam się nad wygaszaczem, żeby miał to \"coś\".. Pomysły na niego oraz inne wirtualne (a może i nie wirtualne?) gadżety mile widziane.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

O: Bonus 07/11/2007 18:10 #1110

Monika napisał:
Przy odsłonach stron z tapetami pojawiają mi sie literki: przed pierwszą stroną: T' a po ostatniej t' - tak ma być ?

Poprawione Jestem z siebie zadowolony, bo nie znalazłem nigdzie rozwiązania podanego na tacy, tylko wykombinowałem samodzielnie Jak dwa proste znaczki potrafią poprawić człowiekowi nastrój

Rafał<br><br>Edytowany przez: Rafal, w: 2007/11/07 18:11
  • Rafal
  • Administrator

O: Bonus 15/11/2007 18:07 #1425

Na prośbę Jacekns - tapety w formacie 1280x800 już do ściągnięcia w \&quot;Bonusie\&quot;. Proszę sie nie sugerować miniaturką, tapetki z końcówką \&quot;c\&quot; mają inne proporcje niż 4:3.

Przy okazji wychodzą pewne niedoskonałości komponentu Jooget - będę go musiał wymienić na inny, sprawniej zarządzający plikami do ściągnięcia.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

O: Bonus 16/11/2007 08:20 #1467

Dziękuje
  • jacekns
  • Użytkownik

O: Bonus 16/11/2007 09:33 #1472

jacekns napisał:
Dziękuje

Jeżeli ktoś ma zapotrzebowanie na inny format - proszę to również zgłaszać.

Przebudowałem delikatnie strukturę - teraz na każdej stronie z kategorii \&quot;Tapety\&quot; występuje tylko jeden rodzaj tapet, za to we wszelkich możliwych rozdzielczościach (tzn. tych zrobionych, oczywiście). Mamy więc po 4 wersje tej samej tapety na stronę, być może będzie ich więcej - zarówno wersji, jak i tapet. Wczoraj komponent mocno mi się opierał, gdy szło o przestawienie kolejności plików, dziś już nie był taki mocny

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp: Bonus 19/01/2008 23:18 #3414

Dla tych, którzy chcieliby na pulpicie pawiooką, ale nie tak chorobliwie bladą Kamil zgodził się na wykorzystanie w tym celu jego fotki, więc proszę:

www.pawiookie.pl/index.php?option=com_jo...&amp;startpage=6

Na razie jedna czarnula, ale będzie więcej

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 19/01/2008 23:33 przez Rafal.

Odp: Bonus 20/01/2008 11:46 #3419

Tapetka jak malowana..........zmieniłem sobie natychmiast - zawsze miałem jakąś rybkę (dotychczas Pseudotropheus Msobo 'Magunga' )

....pomysł oceniam jako trafiony w dziesiątkę

pozdrawiam....

Odp: Bonus 23/01/2008 19:46 #3549

Kolejna tapeta z czarnulą..

www.pawiookie.pl/index.php?option=com_jo...&amp;startpage=7

Kamil, dzięki za fotki

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp: \&quot;BONUS\&quot; 23/01/2008 20:05 #3550

Tą przedostatnią mam na tapecie ^^. Robota kapitalna, zwłaszcza uchwycone fale światła po prawej stronie.
  • Mike
  • Użytkownik

Odp: \&quot;BONUS\&quot; 23/01/2008 20:08 #3551

Rafał, nie mogę sie napatrzeć. Poważnie. Dla mnie rewelacja, ale mogę nie być bardzo obiektywny. Mam nową tapetkę na pulpicie. Dzięki.
  • kamyllo2
  • Moderator
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.23 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.