czwartek, sierpień 16, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kolejne planowane przeróbki
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Kolejne planowane przeróbki

Odp: Kolejne planowane przeróbki 09/03/2008 17:16 #5157

Mesiek napisał:
Nie wiem czy ta przypadłość jest tylko u mnie ale jak ładuje strone to kolumna z podstawy , artykóły urodziny zaloguj. Mocno się rozciąga a reszta loduje gdzieś daleko po prawej stronie. Natomiast jak odświeże strone to już wszystko jest ok. To takie moje trzy krytyczne grosze:P (...)

A takiego czegoś jeszcze u siebie nie widziałem. Możesz zrobić zrzut ekranu i podesłać mi na maila, gdyby znowu się tak zdarzyło?

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp: Kolejne planowane przeróbki 10/03/2008 07:42 #5166

Wygląd Prywatnych wiadomości powrócił do normy - sprawdzałem na Firefoxie i Explorerze Oczywiście walnąłem byka w templatce

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 10/03/2008 07:42 przez Rafal.

Odp: Kolejne planowane przeróbki 10/03/2008 08:43 #5167

Moje zdanie...
Ładnie, lepiej chyba niż było, jest zdecydowanie bardziej przejrzyście, kontrastowo. Lepszy charakterek strony .
Nemi, Twoje zdanie jest nim, i ok, jednak przy monitorze panoramicznym, w większej rozdzielczości strona nie przytłacza, inaczej w formacie 4:3, szczególnie w mniejszej rozdzielczości, wtedy jest nieco ciężko.
Osobiście mi to nie przeszkadza. Kobiety są po prostu bardziej wrażliwe, i to jest ich zaleta . Myślę, że kwestia przyzwyczajenia.
  • kamyllo2
  • Moderator

Odp: Kolejne planowane przeróbki 10/03/2008 11:23 #5169

Wniosek z tego, że muszę sobie kupić nowy monitor Doszłam do wniosku, że tak mnie stronki przytłoczyły, bo nawiązują kolorystycznie do deklaracji podatkowych - ale to moje zawodowe skrzywienie
Tak naprawdę, najważniejsza jest zawartość i wygoda korzystania - a jeśli chodzi o to, to naprawdę jest super. Ciągle znajduję coś nowego i nowe inspiracje. Próbuję się teraz dostać na forum, które technicznie działa tragicznie - więc tym bardziej doceniam to co robi Rafał

I raczej nie chciałabym różnych skórek - tacy jesteśmy i koniec

pozdrowionka
  • Nemi
  • Użytkownik

Odp: Kolejne planowane przeróbki 10/03/2008 18:09 #5172

Rafał, muszę ci pogratulować bo stronka teraz wygląda rewelacyjnie. Nabrała charakteru, a że pawiookie to ryby z charakterem to teraz jedno i drugie świetnie się zgrywa.
A ostatnio będąc w Koninie widziałam piękne dwa maluchy chyba nominatywne, nie barwione i przyzwoicie podkarmione jak na sklep (proporcje oczu do ciała), wychodziłam ze sklepu z dużym ociąganiem Jak choroba dalej tak będzie postępować to w końcu nabędę je mimo tylko 200l. Rany to już chyba mania co???
  • aga2342
  • Użytkownik

Odp: Kolejne planowane przeróbki 10/03/2008 20:37 #5183

Na górze zaczyna się gibać - ale proszę o wyrozumiałość, bo dopieszczenie elementów, by zajęły to miejsce, na którym mi zależy jeszcze chwilę potrwa. Błędy proszę zgłaszać, gdy ogłoszę zakończenie prac nad rotatorem.

Rafał

PS na razie powrót do wersji stabilnej - czyli ze statycznym bannerem. Dynamiczny wymaga jeszcze trochę pracy offline - ale będzie.
  • Rafal
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 10/03/2008 21:04 przez Rafal.

Odp: Kolejne planowane przeróbki 10/03/2008 21:13 #5185

Prośba jeszcze - przez najbliższe kilkanaście minut: czy wyświetla się Wam gibaniec w Internet Explorerze? Wyłączam go o 21.30, kto do tego czasu zdąży zerknąć - proszę o info na prv. Inne przeglądarki również mile widziane.

Rafał

(thx, Kamil)
  • Rafal
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 10/03/2008 21:30 przez Rafal.

Odp: Kolejne planowane przeróbki 11/03/2008 19:05 #5221

Gibanie działa, w obydwu przeglądarkach - zarówno w IE (sprawdzałem w wersji 6 i 7) jak i FF. Skaluje się równie pięknie jak wersja ze statycznym obrazkiem.

Lecę robić kolejne obrazki, bo na razie są dwa.

Obrzydliwie zadowolony z siebie Rafał
(kosztowało mnie to blisko trzy doby ślęczenia przed kompem i przeklinania na głos )

PS Marcinowi (Marcinc) dziękuję za fotkę - już pływa
  • Rafal
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 11/03/2008 19:38 przez Rafal.

Odp: Kolejne planowane przeróbki 11/03/2008 21:27 #5232

Nie wiem co dokładnie znaczy gibanie ,U mnie się nie giba Ale zmieniające się rybki są naprawdę SUPERASTE

pozdrowionka
  • Nemi
  • Użytkownik

Odp: Kolejne planowane przeróbki 11/03/2008 21:31 #5234

Wielki szacunek dla Ciebie za cały trud. Strona graficzna forum jak dla mnie prezentuje się super.......
  • masta
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.21 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.