czwartek, sierpień 16, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kolejne planowane przeróbki
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Kolejne planowane przeróbki

Odp: Kolejne planowane przeróbki 11/03/2008 23:22 #5250

Potrzebne mi są jeszcze duże, ostre fotki maluchów, najlepiej 2-3 w gromadce i na jednolitym tle. \"Najlepiej\" dla mojej wygody, jeżeli ktoś ma je na niejednolitym tle, albo w pojedynkę - też proszę, sam sobie z nich zrobię stadko Byle duże i ostre.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp: Kolejne planowane przeróbki 01/05/2008 14:03 #6964

Na górze, wśród zmieniających się fotek z pawiookimi przybyła kolejna - z rybami Kerna. Dziękuję

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Kolejne planowane przeróbki 01/05/2008 15:39 #6967

Nie wiem czy tylko u mnie coś takiego występuje
"Pod "Nowościami" i "Popularnymi" dojdą jeszcze zapewne ogłoszenia czy"
Na czerwono zaznaczyłem.
Tego raczej nie powinno być widać, a ze wszystkich forum na jakich bywam tylko tutaj takie coś występuje.
  • tuptus
  • Użytkownik
  • :)

Odp:Kolejne planowane przeróbki 01/05/2008 16:52 #6968

tuptus napisał:
Nie wiem czy tylko u mnie coś takiego występuje
"Pod "Nowościami" i "Popularnymi" dojdą jeszcze zapewne ogłoszenia czy"
Na czerwono zaznaczyłem.
Tego raczej nie powinno być widać, a ze wszystkich forum na jakich bywam tylko tutaj takie coś występuje.

Ten defekt wystąpił podczas przeróbki silnika forum. Pracuję nad tym, to efekt złej pracy parsera (mam nadzieję że sam nie mylę nazwy) - zła zamiana wklepanych przed przeróbką cudzysłowów. Niedługo będzie ok.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 01/05/2008 16:54 przez Rafal.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.