środa, czerwiec 20, 2018
Witamy w pawiookie.pl!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Tylko dla użytkowników pawiookie.pl
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Tylko dla użytkowników pawiookie.pl

Odp:Tylko dla użytkowników pawiookie.pl 03/07/2008 17:34 #10139

Musze przyznać, że czapa naprawdę fajna, nosze ją wszędzie gdzie mogę

Paweł.
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl

Odp:Tylko dla użytkowników pawiookie.pl 05/08/2008 22:12 #11200

Czapeczka doszła:woohoo: ...jeszcze raz dzięki Rafał Oczywiście będę ją nosił i reklamował Nasz portal i Nasze rybcie:laugh:

Tomek
  • tomled28
  • Użytkownik

Odp:Tylko dla użytkowników pawiookie.pl 05/08/2008 22:17 #11201

Dzięki Rafał za koszulkę tak sie na mnie prezentuje

P.S to zdj podczas mojego wypadu do Wawy do Andrzeja, Kinga, Rafała i Ostrołęki do Flexa a to konkretnie to nad Zalewem Zegrzyńskim w drodze do Piotrka Koszulka naprawdę dobra. Nawet moja mama powiedziała, że z dobrego grubszego materiału

Paweł
Paweł

WYNAJMĘ MERCEDESA W108 DO ŚLUBÓW I INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH mercedes-w108.samochody-weselne.pl/

OFERTA RÓWNIEŻ TUTAJ www.facebook.com/pages/Samoch%C3%B3d-do-...0200731017125?ref=hl
Ostatnio zmieniany: 09/08/2008 19:36 przez klata1981.

Odp:Tylko dla użytkowników pawiookie.pl 05/08/2008 22:35 #11202

Wyglodasz jak neo w tych okularach >podarzaj do kroliczej nory< :P fajnie zobaczyles te cudowne akwaria od wszystkich musialo byc fajnie zazdroszcze
  • DawiS
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 05/08/2008 22:36 przez DawiS.

Odp:Tylko dla użytkowników pawiookie.pl 06/08/2008 08:12 #11209

Ja także jestem zainteresowany tymi gadżetami. Jeśki jeszcze są to bardzo poprosze.
  • Kaiseret
  • Użytkownik

Odp:Tylko dla użytkowników pawiookie.pl 06/08/2008 08:47 #11212

Kaiseret napisał:
Ja także jestem zainteresowany tymi gadżetami. Jeśki jeszcze są to bardzo poprosze.

Czapeczka Ci przysługuje za umieszczenie swojego akwarium w Galerii. By dostać koszulkę - trzeba niestety napisać artykuł, zapłacić za nią lub zrobić mi nalot w moim własnym domu i zrobić dobre wrażenie Za przesyłkę pocztą niestety trzeba zapłacić - 12 złoty, ale nie ma znaczenia, czy będę wysyłał samą czapeczkę, czy też może z koszulką.

Chłopaki - nie dziękujcie mi, tylko Kingowi. Ja jestem tylko dilerem.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator

Odp:Tylko dla użytkowników pawiookie.pl 06/08/2008 12:40 #11220

Oczywiście bardzo przepraszam Kinga,ze wstydem przyznaje że nie przeczytałem całego tematu i nie miałem pojęcia że czapki są od Niego:blush: ...bardzo Tobie dziękuję za gadżecik

P.S.podziękowania również się należą Rafałowi jako dilerowi,bo przecież musiał śmigać na POCZTĘ POLSKĄ a wszyscy wiemy jaka to jest katorga ...niestety nie należy do przyjemności stanie w kolejkach(ja poczty nie cierpię ).

Tomek
  • tomled28
  • Użytkownik

Odp:Tylko dla użytkowników pawiookie.pl 21/08/2008 10:40 #11602

Przybyły nam trzy nowe galerie - ich właścicielom (w kolejności dodania: maximus, Wermis, Monika) przypominam o możliwości otrzymania czapki z logo pawiookie.pl. Warunki jak dotychczas - zgłoszenie chęci posiadania na priv z podaniem adresu do wysyłki i wpłata 12 złoty za koszty wysyłki na nr konta podany w PW.

Rafał
  • Rafal
  • Administrator
Wygenerowano w 0.19 sekundy
Ważne
  • Osoby, którym padła dorosła pawiooka o w miarę proporcjonalnej budowie,  proszone są o zrobienie jej zdjęcia i umieszczenie zapakowanej w torebkę ryby (koniecznie w pozycji wyprostowanej!) w zamrażalniku. Następnie proszę o skontaktowanie się z administratorem.
  • Portal pawiookie.pl poszukuje osób biegle posługujących się jednym z języków: angielskim, niemieckim lub też rosyjskim, w celu przetłumaczenia treści artykułów. Osoby chętne do pomocy proszone są o skontaktowanie się z administratorem.